Будинок під ключ - Будівництво будинків під ключ в Києві | Будівельна компанія Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Будівництво

ЩО МОЖУТЬ ЗАПРОПОНУВАТИ ПІД ВИДОМ КЛІШЕ «БУДИНОК ПІД КЛЮЧ»?

 • Коробка – в будівельній сфері під цим поняттям мається на увазі базова конструкція будинку, включаючи фундамент, стіни, дах і перегородки. Таке рішення є оптимальним, коли немає грошей на комплексне будівництво будинку під замовлення. Тим не менш, не варто відкладати надовго продовження будівництва, адже незахищені конструкції більш вразливі до впливу атмосферних факторів і схильні до руйнування.
 • Будинок під обробку – таке визначення включає більш широкий комплекс послуг. Крім «коробки» підрядник зобов’язується виконати теплоізоляцію конструкції, встановити двері та вікна, зробити стяжку, провести оштукатурювання стін і підвести і розвести по дому всі системи комунікацій, а також встановити розетки, котел та інші елементи технічної інфраструктури. Цей варіант дозволяє відкласти розробку дизайн-проекту на потім і провести ремонт в точній відповідності з власними уподобаннями і смаками.
 • Будинок під ключ – повна реалізація проекту будинку з усіма дрібними деталями, яка включає комплексний ремонт приміщення з установкою вбудованої побутової техніки. Після будівництва будинків і котеджів «під ключ» можна практично відразу переїхати до оселі та почати в ній жити. Іноді, доводиться докуповувати меблі, посуд та інші аксесуари для комфортного проживання в новому будинку. Якщо Ви вирішили замовити будівництво приватного будинку «під ключ» особливу увагу слід приділити вибору підрядника, адже від професіоналізму і сумлінності компанії залежатиме підсумкова якість Вашого ремонту.

Всі вищеописані варіанти спорудження будинку під ключ в Києві можуть включати або виключати окремі види робіт та інші нюанси. Проте, в розумінні фахівців компанії «Eco-House», будівництво «під ключ» має включати повний спектр будівельних та інтер’єрних робіт, аж до декорування приміщення і благоустрою прибудинкової території.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ТАКОГО РІШЕННЯ

Будівництво будинку під ключ в Києві має цілий спектр переваг. До основних переваг такого рішення можна віднести:

 • Оперативність – ключовою перевагою будівництва домівки «під ключ» в Києві є швидкість реалізації проекту. Як правило, будівельники, які працюють в даній сфері, мають величезний досвід і налагоджену систему взаємодії, що дозволяє скоротити до мінімуму тимчасові витрати на зведення об’єкта. Проте, краще подивитися відгуки про компанії та проконсультуватися з фахівцями перед вибором підрядника. Такий підхід дозволить Вам мінімізувати ризики і вибрати кращих фахівців на ринку;
 • Фіксовані фінансові витрати – з дня підписання договору ціна на всі матеріали, розраховані в кошторисі, а також на всі етапи будівництва стає фіксованою для клієнта, а будь-які ринкові коливання ніяк не впливають на замовника. Всі ризики, пов’язані з нестабільністю цін, бере на себе підрядник. Фіксована ціна будівництва будинку «під ключ» в Києві з урахуванням нестабільної української економіки є серйозною проблемою.

Також, окремою перевагою, яка доволі актуальна в умовах українського будівельного ринку, є покладення повної відповідальності за зведення об’єкта на конкретного підрядника. Перекладання частки зобов’язань на інших виконавців, штучне затягування термінів здачі об’єкта або інші «трюки», які використовують недобросовісні будівельники, тут не пройдуть.

Недоліків при будівництві будинку «під ключ» практично немає. Єдиним мінусом може бути незадовільна якість робіт або матеріалів. Наприклад, коли підрядник закуповує оптом низькоякісні комплектуючі, включаючи розетки, фурнітуру, вікна і т.п. Іноді, за рахунок низької ціни матеріалів підрядник штучно знижує ціни на послуги, робить їх нижчими від ринкових, прагнучи залучити більше клієнтів. Уважне читання договору, вивчення кошторису і зважений вибір хорошого підрядника практично виключає ризики виникнення таких проблем.

ПОРАДИ ВІД ФАХІВЦІВ

 • 01

  В існуючих реаліях, основним проблемним моментом є грамотний вибір підрядника. Побудувати будинок «під ключ» може практично кожна будівельна компанія, але зробити це швидко, якісно і за адекватною ринковою вартістю можуть одиниці конкурентоспроможних фірм.

 • 02

  При виборі будівельної компанії, в першу чергу, необхідно орієнтуватися не на вартість котеджу «під ключ» або різні маркетингові ходи компаній, а на реальну ринкову репутацію конкретної фірми.

 • 03

  Найоптимальніше вибирати фірму, яка давно працює на ринку будівельних послуг, має безліч позитивних відгуків, а також портфоліо завершених проектів. Також важливо, щоб компанія мала фізичний офіс в Києві, який можна відвідати, познайомитися з фахівцями і побачити роботу компанії зсередини.

БУДИНОК ПІД КЛЮЧ –
ЦЕ ПРОСТО

Для справжніх фахівців своєї справи немає ніяких секретів і складнощів в будівництві будь-якого будинку.

Наша компанія працює на ринку будівельних послуг протягом тривалого часу, має відмінну ринкову репутацію, що підтверджується відгуками задоволених клієнтів, а також наявністю портфоліо завершених проектів.

Ми цінуємо свою ринкову репутацію і прагнемо, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені виконаною роботою.

Серед наших основних переваг можна виділити:

· Наявність штату досвідчених будівельників з великим досвідом роботи;
· Власний архітектурний підрозділ, який може розробити індивідуальний проект або підібрати оптимальне готове рішення з наших каталогів;
· Роботу за офіційним договором;
· Надання довгострокової гарантії якості на всі будинки і котеджі;
· Складання кошторису, доступні ціни та прозоре ціноутворення;
· Відкритість і прозорість на всіх етапах співробітництва;
· Персоналізований підхід до потреб клієнтів;
· Використання сучасних технологій будівництва та екологічно чистих матеріалів;
· Безкоштовні експертні консультації з будь-яких питань;
· Спеціальні цінові пропозиції для великих клієнтів.


Ми будуємо котеджі «під ключ», будинки, комерційні об'єкти та інші споруди на оптимальних умовах. Залиште заявку на нашому сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за контактним телефоном, і ми втілимо в життя Ваші найсміливіші мрії і бажання.

Терміни та вартість

ЩОБ ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ І/АБО БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ,
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ АБО Ж ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО ОФІСУ

Замовити зворотній дзвінок