Покрівельні роботи в Києві - Ціни на ремонт покрівлі | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Строительство

ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО КАТЕГОРІЇ ПОКРІВЕЛЬНИХ РОБІТ?

Будь-який вид покрівлі – це багаторівнева система, що складається з різноманітних шарів, кожен з яких має своє призначення в контексті захисту конструкції від механічних і атмосферних впливів.

Весь процес формування даної багаторівневої системи називається покрівельними роботами. Головним моментом в такому типі робіт є попереднє планування і проектування, яке лежить в основі зведення покрівлі.

Середньостатистична процедура з проведення покрівельних робіт складається з наступних етапів:

 • Проведення монтажу підтримуючої основи. До даного етапу відносять установку каркасів кроквяного виду, зведення балкових опор та інших елементів, що будуть служити в якості несучої конструкції майбутньої даху;
 • Укладання ізоляційних шарів. Даний етап включає укладку пароізоляційних шарів, гідроізоляційних мембран і утеплювачів. Конкретний перелік ізоляційних шарів підбирається виходячи з типу конструкції покрівлі, бюджету на будівництво та кліматичних характеристик місцевості, де зведена дана споруда;
 • Безпосереднє укладання покрівельного матеріалу. Останній етап, що складається з монтажу зовнішнього захисного шару покрівлі, який одночасно грає декоративну роль. На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість різноманітних матеріалів для зовнішнього покриття покрівлі. Необхідне рішення підбирається на основі розроблених проектних документів.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ПОКРІВЕЛЬНИХ РОБІТ ВІД РІЗНОВИДІВ ДАХІВ

Даний вид робіт багато в чому залежить від типу і особливостей самого даху. Варто відзначити, що тип покрівлі вважається найбільш важливим моментом для вибору зовнішнього матеріалу покриття і впливає на підсумкову ціну покрівельних робіт.

Серед найбільш поширених підкатегорій дахів виділяють конструкції:

 • Односхилі. Такі дахи відрізняються фактичним нульовим ухилом. Даний тип відносно простий в установці і має найбільше поширення у сфері облаштування об’єктів промислового використання, гаражів і будинків, які передбачають створення експлуатованої покрівлі.
 • Двосхилі. Даний тип даху представлений конструкцією, що має два симетричних схили, які з’єднуються між собою за допомогою коника. Він є найбільш поширеним при зведенні будинків за рахунок гранично низької цінової політики і відносної простоти проведення монтажних робіт.
 • Чотирьохсхилі. Такий тип даху аналогічний попередньому, але відрізняється наявністю схилів з фронтальних сторін. Покрівельні роботи даного формату на порядок складніші робіт з монтажу класичної двосхилої покрівлі.
 • Багатосхилі. Подібний тип використовується найрідше. Як правило, будівлі з такою покрівлею розробляються за нетиповими проектами і відрізняються презентабельністю і оригінальністю архітектурних форм. Такий дах може поєднувати в собі всі типи вищеописаних різновидів покрівель.

 

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ: РАЗНОВИДНОВИДИ ВИКОРИСТОВУВАНИХ МАТЕРІАЛІВ

Всі різновиди матеріалів, що використовуються в будівельній галузі для покрівельних робіт прийнято розділяти на 2 окремі підгрупи: покриття, що відносяться до листкової підкатегорії і покриття, що відносяться до штучної підкатегорії. До першої підгрупи відносять:


 • 01

  Металочерепицю, яка є найбільш доступним і простим матеріалом, що застосовується для покриття дахів малоповерхових приватних будинків.

 • 02

  Профнастил - має мінімальну вагу, доступну ціну і високу міцність. Є основним конкурентом класичної металочерепиці.

 • 03

  Фальц, що відноситься до ряду елітних покрівель. Вважається довговічним і більш декоративно виразнішим ніж аналоги листкового покриття.

 • 04

  Ондулін - відрізняється довговічністю, гранично легкою вагою і можливістю укладання на вже існуюче покриття.Серед штучного підвиду виділяють черепицю:


 • Керамічної категорії, що відноситься до натуральної групи матеріалів і відрізняється граничними показниками міцності, а також хорошою звуко- та теплоізоляцією. Крім того, вона характеризується рекордними параметрами довговічності, які сягають 150 років;
 • Цементно-піщаної категорії, що за властивостями аналогічна попередньому різновиду покриття, але має більш доступну вартість;
 • Сланцевого типу - відноситься до одного з найбільш дорогих видів штучного покриття. Має найбільш вражаючі показники довговічності в своєму класі, термін експлуатації таких плиток може становити більше 200 років;
 • Бітумної категорії, яка відрізняється стійкістю до різного температурного впливу, а також фізичного і біологічного впливу. Недоліком покриттів з бітуму прийнято вважати те, що покрівельні роботи з ним пов'язані із суворим виконанням всіх технологічних моментів в контексті монтажу.

 • «Eco House» пропонує оптимальні ціни на покрівельні роботи і надає довгострокову гарантію на всі послуги.

Сроки и стоимость

ЗАМОВТЕ ДАНИЙ ТИП РОБІТ АБО СПЕКТР СУМІЖНИХ ПОСЛУГ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРЯМО ЗАРАЗ НА КРАЩИХ ЦІНОВИХ УМОВАХ, ЗВ'ЯЗАВШИСЬ З НАШИМИ МЕНЕДЖЕРАМИ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ.

–ó–∞–∫–∞–∑–∞—Ç—å –æ–±—Ä–∞—Ç–Ω—ã–π –∑–≤–æ–Ω–æ–∫