Мій будинок – моя фортеця, так говорить стародавня приказка, і жага мати «фортецю» є маревом багатьох меканців столиці. Цьому є причини, адже зведення будинку в Києві і передмісті не тільки забезпечення надійного даху над головою, а й вигідне капіталовкладення (з огляду на останні тенденції ринку нерухомості, відзначимо, що ціни хоч і мають властивість відчувати невеликі коливання, все ж повільно, але впевнено рухаються в верх). З цих причин споруди різних типів ростуть повсюдно, як на дріжджах.

У будівництві домівок з’являються нові течії, наприклад, багатосімейні будинку або будинки-офіси в яких люди і проживають і працюють одночасно. Тим не менш, в класичному варіанті це будинки призначені для проживання однієї сім’ї.

Чим загрожує будівля будинку в Києві або передмісті.

Припустимо, ви хочете побудувати будинок, як почати реалізацію задуманого? Звичайно почати потрібно з пошуку ділянки! І вже на цьому етапі варто знати деякі нюанси, тому що приватний сектор забудований досить щільно і має обмежену кількість місць для побудови домівок в Києві. При виборі конкретного місця радимо крім цінової політики, подбати про сприятливу геології грунту (ділянки з пухким ґрунтом або з під грунтовими водами часто продаються за меншою ціною). І хоча сучасні методи будівництва справляються з такими недоліками, але не достатня скрупульозність тут може вилитися в додаткові витрати на будівельні матеріали.

Друге важливе завдання – вибір будівельної компанії, що втілить вашу мрію в реальність. Тут рецептів безліч, але слід пам’ятати наступні деталі:

1. Тривалість роботи виконавців на ринку нерухомості – компанії з більш тривалою історією працюють над своєю репутацією і не дозволяють собі помилок (але пам’ятайте – свіжоспечені фірми так само можуть забезпечити відмінну якість якщо вони працюють на перспективу);

2. Гарантія якості на послуги, що надаються – якісне виконання роботи повинно прослужити тривалий час, будь-яка поважаюча себе компанія, яка пропонує будівництво будинків в Києві, повинна бути готова нести відповідальність за якість послуг, що надаються;

3. Відгуки – інтернет ресурси рясніють різними пропозиціями будівельних фірм, на більшості сайтів ви побачите безліч хвалебних відгуків. Але в їх реальності можна засумніватися. Радимо на вже закінчені проекти обраної фірми, а при можливості зв’язатися з попередніми замовниками. Це дасть вам найбільш чітку характеристику підрядника;

4. Особисті якості – відвертість і бажання йти клієнтові на зустріч, ці властивості багато в чому визначать ваше подальше співробітництво з виконавцем. А саме, свої справи немає потреби приховувати від замовника, вони нададуть вам всю потрібну інформацію і детально пояснять необхідність будь-якої витрати в проекті;

5. Думка фахівця – якщо ви не маєте до будівельної галузі ніякого відношення, ви навряд чи зможете з’ясувати всі необхідні деталі, з цього радимо звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця.

Етапи будівництва будинку в Києві

Зведення будинку розділене на безліч етапів, поєднання яких може трохи змінюватися в залежності від типу будови, будівельного матеріалу і інших деталей. Але основних стадій дотримуються практично у всіх видах будівель. Зведення будинку в Києві останнім часом ділиться у забудовників на три пункти:

1. Монтаж коробки – головний етап у будівництві, який визначить надійність вашого будинку. Має на увазі в собі мурування стін і установку даху. Починається він з планування та розрахунків і закінчується підготовкою будови для первинної обробки включаючи природно фундаментні роботи, монтування віконних рам, і фасадна обробка;

2. Первинна обробка – включає в себе облаштування всіх комунікацій (електрика, вода, каналізація, теплопостачання та інше), стяжку підлог, штукатурку стін і стель;

3. Фінальна обробка – підсумкові заходи стосується всього внутрішнього (іноді інаружного) благоустрою (укладання кахлю, малярка, укладання покриття на підлогу, установка меблів, сантехнічних та електро приладів).

Ці етапи бажано проводити з мінімальним інтервалом часу між ними, адже заморозка будівництва може призвести до передчасного зносу необроблених матеріалів. Ще одним плюсом буде виконання робіт одним підрядником, що звільнить вас від проблем по не завершених і зданих роботах.

Матеріали для будівництва будинків в Києві

Київ знаходиться в східній частині Європи, клімат тут континентальний, різниця температур між літнім і зимовим періодом коливається тут між + 22 ° і -4 ° С відповідно. Це не Скандинавія і тим не менш, тема енергозбереження та теплообміну при зведенні будинку в Києві нині актуальна. Ці властивості можуть змінюватися в залежності від вибраного матеріалу, що застосовується при будівництві. Широко відомими у нас нині стали будівлі з наступної сировини:

– Газобетон;
– Цегла;
– Саман;
– Брус;
– Брус склеєний;
– Зруб;
– Будинки з соломи;
– Щитові будинки;
– Будинки з глини;
– Каркасні будинки;

Всі вони володіють певним набором властивостей і підбираються в залежності від умов ділянки і побажань клієнта.

Ви вирішили що хочете взятися за зведення будинку в Києві?

Як і слід було очікувати, зведення будинку в Києві викликає безліч питань. З ким будувати, з чого, з підвалом або без, які особливості на даній ділянці, який проект вибрати, вже не кажучи про вибір обладнання та інших будматеріалів. Наші співробітники доступні для вас в будь-який час, і допоможуть вам втілити ваше побажання. Можете розраховувати на плідну спільну діяльність, нашу кваліфікованість та компетенцію. У нас на сторінці ви можете довідатися про наших витівках втілених в життя, а також обрати проект свого будинку, планування будинку, ландшафтне проектування. Телефонуйте нам або ж приходьте в наш офіс ….