Оздоблювальні роботи в Києві - Розцінки на ремонтно-оздоблювальні роботи | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Будівництво

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ВІД КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ

Оздоблювальні роботи відносяться до фінішного етапу будівництва і володіють своєю характерною специфікою. Ключова складність оздоблювальних робіт полягає в наявності цілого комплексу операцій, які повинні проводитися в суворій послідовності з урахуванням характеристик конкретної будови, майбутніх особливостей її експлуатації, характеристик матеріалів для облицювання та низки інших параметрів. Від якості оздоблення і використовуваних матеріалів буде залежати не тільки безпека та зручність експлуатації об’єкта, а й рівень естетичної привабливості майбутньої будови.

Фірма «Eco House» проводить оздоблювальні роботи будь-якого типу та рівня складності з офіційною гарантією за конкурентною прийнятною ціною. Крім того, ми пропонуємо повний спектр різноманітних послуг суміжного характеру в області благоустрою готових споруд, включаючи комплексний благоустрій територій та проведення фасадних робіт.

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ЗОВНІШНЬОГО ТИПУ

Весь перелік існуючих робіт в даній сфері можна розділити на 2 окремих підвиди: зовнішні та внутрішні.

Оздоблювальні роботи зовнішнього типу включають обробку фасадних конструкцій будівлі, яка може проводитись за допомогою оштукатурювання, монтажу панелей або укладання плиткових матеріалів.

Найбільш поширеною процедурою такого категорії є оштукатурювання. Затребуваність методу пояснюється простотою технології та ціновою доступністю. Для такого облицювання використовують спеціальний тип штукатурки. Даний метод найчастіше застосовується для бюджетного житла або нежитлових будівель.

Більш практичним методом вважається використання плитки, що відрізняється кращими захисними властивостями і естетичною привабливістю.

Також на українському ринку користуються попитом зовнішні оздоблювальні роботи, що проводяться за допомогою декоративних панелей: сайдингу, вагонки та інших матеріалів. Перевагою таких матеріалів є можливість укладання на не вирівняні стіни. Варто відзначити, що при укладанні плитки або використанні штукатурки, вирівнювання стінових конструкцій повинно проводитись в обов’язковому порядку.

Такий тип робіт включає певний спектр операцій, що проводяться всередині приміщень. Вони одночасно спрямовані, як на захист будинку від різних впливів, так і на надання йому естетичної привабливості.

Всі оздоблювальні роботи даної категорії поділяють на 3 окремих підвиди:

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ВНУТРІШНЬОГО ТИПУ

  • 01

    Оздоблювальні, що включають обробку стін різними матеріалами – штукатурку, установку захисних перекриттів і укосів, а також нанесення стяжки;

  • 02

    Облицювальні, що включають укладку плиткових матеріалів, паркету, лінолеуму, ламінату і т.д.;

  • 03

    Малярські, що передбачають фінішну обробку за допомогою поклейки різних шпалер, фарбування, грунтовки і шпаклівки.

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ: ГРУПИ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

На даний момент, всі оздоблювальні роботи декоративно-захисного характеру поділяють на 2 групи за призначенням:

• Ремонтно-оздоблювальну, яка включає вирівнювання стін, нанесення захисних покриттів, здійснення стяжки, покриття підлоги ламінатом, укладання паркету і т.п. Така група передбачає комплексну роботу з поверхнями і включає нанесення захисних, коригувальних або декоративних шарів покриттів. Подібні роботи спрямовані на надання внутрішнім і зовнішнім поверхням звукоізоляційних, теплоізоляційних і захисних властивостей, а також реалізацію дизайнерської задумки в контексті поліпшення зовнішнього вигляду приміщень або фасадів.

• Оздоблювально-монтажну, яка також складається з часткового або повного проведення оздоблювальних робіт, але включає проведення збірки різнопланових конструкційних елементів. До даної групи робіт відносять збірку перегородок з гіпсокартону, облаштування дверних прорізів, монтаж навісних конструкцій і т.п. Такі роботи відрізняються більш складним технічним характером та інколи вимагають врахування умов проектної документації.

Особливості ціноутворення та ціна оздоблювальних робіт


Подібні роботи, як правило, не мають фіксованої ціни. Вартість робіт визначається різноманітними факторами. Серед основних факторів ціноутворення виділяють:

•Наявність необхідності створення дизайну інтер'єру за індивідуальними параметрами або наявність готового дизайнерського проекту; •Необхідність узгодження оздоблювально-монтажних робіт при внесенні критичних змін в проектні рішення; •Фактична вартість оздоблювальних матеріалів, що будуть використані; •Складність роботи з конкретним типом матеріалу; •Складність обробки конкретної будови. Наприклад, обробка декоративним каменем типової будови буде істотно дешевшою, ніж облицювання будинку нетипової форми, що був зведений за індивідуальним проектним рішенням; •Терміновість реалізації всього проекту.

Заощадити на оздоблювальних роботах можна при замовленні всього існуючого комплексу робіт «під ключ». Наша фірма надає вигідні знижки та спеціальні пропозиції для великих замовників.

Крім того, істотно заощадити на даному типі робіт можна, довіряючи придбання матеріалів підряднику. Наприклад, наша компанія має прямі контракти на оптові поставки будівельних і оздоблювальних матеріалів від провідних світових виробників та постачальників. Ми можемо придбати весь комплекс якісних матеріалів за цінами виробника, які на порядок вигідніші роздрібних цін профільних магазинів і будівельних гіпермаркетів.

Наша організація гарантує високу якість робіт, дотримання договірних зобов'язань перед замовником, а також найбільш прийнятні і конкретні ціни на оздоблювальні роботи в Києві.

Терміни та вартість

ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАШИМИ МЕНЕДЖЕРАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ, ЩОБ ПОПЕРЕДНЬО РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АБО Ж ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТІВ.

Замовити зворотній дзвінок