Підключення комунікацій до будинку в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Будівництво

МЕТОДИ ПІДКЛЮЧЕННЯ КОМУНІКАЦІЙ ДО НОВИХ БУДИНКІВ

В Україні існує 3 основні підвиди підключення до комунікацій, які обумовлюють складність і вартість даної процедури.

Серед методів підключення інженерії виділяють:

Метод індивідуального забезпечення
Найбільш дорогий та проблематичний метод з економічної точки зору. В даному випадку підключення комунікацій і вирішення всіх організаційних питань з конкретними постачальниками відбувається в індивідуальному порядку. Такий метод є вимушеним і затребуваним тільки тоді, коли будинок знаходитися на великій відстані від житлових поселень чи інших нових будинків.

Метод колективного забезпечення
Суть даного методу зрозуміла з самої назви, підключення за такою схемою проводять колективно. Для підключення комунікацій даного типу засновується замовник у формі юридичної особи. Ним може виступати кооператив або певна посередницька організація. Підключення проводитися відразу на весь район або поселення з новими будинками, а вартість послуг розбивається на всіх власників будинків. Окремо оплачується закладка комунікацій, їх розведення і створення інфраструктурних елементів всередині будинків.

Метод комунального характеру
Даний варіант є найбільш привабливим, оскільки питання підведення комунікацій до будинку вирішує місцева влада. Фактичний власник будинку оплачує тільки закладку комунікацій в будинок і розгортання інфраструктури за аналогією з минулим методом.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ КОМУНІКАЦІЙ

Спектр монтажних робіт з облаштування комунікацій має свою специфіку, яка залежить від виду конкретної системи інженерного типу.

Особливості підключення, залежно від типів систем:

Система водопостачання
Будинки приватного типу можуть підключатися як в централізованому форматі, так і мати систему автономного характеру на основі колодязя, свердловини або іншого джерела. Розгортання централізованої системи незначно відрізняється від монтажу систем постачання водою в висотних будинках. На відміну від міського житла, потрібен лише дозвіл на підведення води з місцевих профільних органів. Створення системи автономного підтипу буде більш затратним, оскільки знадобиться придбати насос, фільтри грубої очистки, та пробурити свердловину і т.д.

Система газопостачання
Підключення до газової мережі є одним з найбільш проблемних і ресурсномістких завдань для приватних будинків. Процедура передбачає отримання безлічі дозволів, узгодження технічних умов і розробки плану газифікації. Підключення комунікацій такого типу досить витратне, а підсумкова ціна газифікації залежить від віддаленості місцевої газової магістралі від будинку.

Система електропостачання
Електрика – є основним і обов’язковим видом комунікації, без якої практично неможливо уявити життя в новому будинку. Дана процедура також потребує узгодження багатьох документів. Важливе значення тут відіграє віддаленість будинку від ліній електропередач.

Каналізаційна системаЯк правило, підключення комунікацій такого виду тісно пов'язане з самим водопостачанням. Найчастіше, проведення водопостачання передбачає паралельне облаштування каналізації.

Вентиляційні і опалювальні типи системДані системи не потребують узгодження з державними органами. Опалення централізованого типу, частіше за все, не передбачено для будинків приватної категорії. Опалення облаштовується за допомогою різних котлів або електричних пристроїв. Вентиляція може мати пасивний або активний характер, залежно від потреб споруди.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КОМУНІКАЦІЙ: ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ

 • 01

  Узгодження;

 • 02

  Закладка комунікацій в будинок;

 • 03

  Розведення комунікацій по всіх кімнатах або по конкретних кімнатах, де будуть встановлені об'єкти споживання (ванна кімната, кухня);

 • 04

  Монтаж запобіжних клапанів, автоматів та інших систем захисту;

 • 05

  Установка об'єктів споживання (розетки, крани, газові плити і т.д.);

 • 06

  Підключення ліній до об'єктів споживання;

 • 07

  Тестування правильності і безпеки підключення;

 • 08

  Декоративне оздоблення для візуального приховування комунікацій.

ПРОПОНУЄМО ПРОФЕСІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ КОМУНІКАЦІЙ

Ми здійснюємо професійне підключення комунікацій для будь-яких будинків, а також надаємо послуги розробки проектів усіх існуючих інженерних мереж.

Всі комунікаційні системи мають взаємопов'язаний характер, розробляються на етапі проектування і є частиною проектної документації.

Монтаж комунікацій в цілому не має конкретного плану або послідовності дій. Нюанси монтажу залежать від типу системи і особливостей конструкції конкретного будинку.

Проте, існує певна загальна послідовність дій, яка може бути застосована для всіх систем:

Наша організація здійснює підключення комунікацій «під ключ» і пропонує професійну розробку проектів будинків з урахуванням цих нюансів. Крім того, ми пропонуємо будівництво будинків «під ключ», благоустрій територій, ремонтні роботи та інший спектр послуг в даному сегменті ринку. Ми гарантуємо оптимальні ціни, високу якість робіт і персоналізований підхід до потреб кожного нашого клієнта.

Терміни та вартість

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАШИХ МЕНЕДЖЕРІВ, ДІЗНАЙТЕСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СПЕКТР ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ТА ВАРТІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ ПОДІБНОГО ХАРАКТЕРУ.

Замовити зворотній дзвінок