Будівництво фундаменту - Вартість заливання бетону в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Будівництво

Етапи зведення фундаменту

Конкретний перелік робіт, вартість заливки бетону і тривалість зведення фундаменту залежать від його типу. Але, як правило, загальні будівельні етапи складаються з наступного алгоритму дій:
Земляних робіт (створення котловану, траншеї або столбчатой свердловини),
Підготовки підстави;
Монтажу опалубки;
Армування;
Укладання бетонної суміші.
Як бачите, фундаментні роботи складаються з декількох важливих пунктів, які визначають вартість заливки фундаменту під будинок.

Особливості вибору фундаменту для спорудження будинку

Ваш будинок – ваша фортеця. Але, щоб він дійсно був надійним і прослужив не одне покоління, необхідно врахувати ряд наступних технологічних нюансів:
1. Провести експертизу грунту. Грунтуючись на її даних можна дізнатися про склад грунту, рівні ґрунтових вод, домішках глини або інших порід. Це дозволить фахівцеві підібрати для вас оптимальний матеріал.
2. Розрахувати сумарний вага конструкції будинку. Він впливає на загальну площу підстави, визначить його тип, що багато в чому відіб’ється на ціні на фундаментні роботи.
3. Визначити достатню глибину закладки підстави, враховуючи фактори грунту (можливу деформацію, нестійкість, підтоплення і т.д.) і вагу будинку.
При будівництві фундаменту, ціни на матеріали і додаткові дослідження є вагомою статтею витрат забудовника, але без них не обійтися. Хочемо нагадати, що невиправдана економія ставить в зону ризику всю будівлю.
Якщо вас цікавить будівництво фундаменту в Києві, компанія Eco House пропонує послуги компетентних будівельників і виконання робіт під ключ. У нашому портфоліо ви знайдете готові проекти будинків , або ж, поспілкувавшись з інженером, можете створити свій індивідуальний. Відзначимо, що ціни на укладання бетону у нас одні і найдоступніших в Києві, а якість незмінно високу.
Отримати змістовну консультацію, прайс лист на фундаментні роботи і замовити послугу, ви можете в нашому офісі. Приходьте, будемо раді допомогти.

Терміни та вартість

Щоб замовити проект і / або будівництво фундаменту,
Телефонуйте нам прямо зараз або під'їжджайте в офіс!

Замовити зворотній дзвінок