Монолітно-каркасний будинок - Ціни на будівництво каркасно монолітних будинків | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.28

Екологія, %

75

Міцність, кг/м²

25-45

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.3

Довговічність, років

50-110

Вага споруди тонн

320

Зовнішні стіни

бетон

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту від

8000

Ціна коробки за м.кв від $

290

Ціна будинку під відділку за м.кв від $

350

Ціна будинку під ключ за м.кв від $

590

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Каркасно-монолітне житлове будівництво - набирає популярність сучасний спосіб зведення будівель приватними забудовниками в Києві та інших регіонах України. Моноліт використовується в будівництві досить давно, але тільки з недавніх пір він був вдосконалений. Головним елементом конструкції таких будинків є міцний металевий каркас, навколо якого створюється опалубка, а потім заливається бетон.
Монолітно-каркасні будинки можуть зводитися в найкоротші терміни, і відтворювати практично будь-які архітектурні форми. Зміст статті:

  • Будівництво каркасного будинку: основні переваги
  • Недоліки монолітно-каркасних будинків і їх особливості
  • Де можна замовити проектування та будівництво котеджу в Києві?


Будівництво монолітно-каркасного будинку - вигідне рішення для будь-якого замовника, якого цікавить невисока ціна проекту. Це раціональний, екологічний, естетично привабливий варіант, здатний повністю задовольнити потреби мешканців в комфорті і безпеки. Слід пам'ятати, що вартість матеріалів для декоративного оздоблення моноліту набагато доступніше, ніж аналогічні пропозиції для більшості блокових і цегельних споруд.

Переваги

Будівництво каркасного будинку: основні переваги

Використання в будівництві цільних бетонних конструкцій, які створюються методом заливки в опалубку безпосередньо на місці зведення, має свої незаперечні плюси:

1

Ціна

Ціна на монолітно-каркасний будинок на порядок нижче, ніж на будівництво цегляної будівлі.

2

швидкість будівництва

Можливість швидко звести будівлю практично будь-якого типу - як промислові, так і житлові об'єкти.

3

міцність

Міцність конструкції посилюється спеціальним армованим каркасом.

4

можливість

Монолітно-каркасна технологія дозволяє будувати як невеликі будівлі, так і цілі комплекси, що складаються з великої кількості поверхів.

5

довговічність

Будинки такого типу довговічні, надійні, не мають швів. Тому вони здатні витримувати навантаження, задану в проекті, протягом усього часу експлуатації. Такий ефект досягається завдяки жорсткому з'єднанню всіх елементів конструкції, тому ризик виникнення деформацій невеликий.

6

будь-яке планування

У проектах приватних будинків можна задавати практично будь-яке планування будівлі через відсутність несучих конструкцій.

недоліки

Недоліки монолітно-каркасних будинків і їх особливості

Недоліків даної технології трохи - основними з них є труднощі, які виникають при будівництві будинку в холодну пору року.

1

Може втрачати властивості

Бетон при температурі нижче +5 може втрачати частину своїх характеристик, однак це вирішується використанням спеціальних добавок, які замішуються в розчин.

2

Потрібна спеціальна техніка

Каркасно-монолітне будівництво котеджу вимагає наявності спеціальної техніки та участі професіоналів.

3

дотримання

Тільки дотримання регламенту робіт по забудові гарантує відсутність усадки, тріщин в стінах і просідання конструкції, які можуть виникати через неправильне підходу до будівництва.

Де можна замовити проектування та будівництво котеджу в Києві?

З року в рік в Київській області неухильно зростає попит на монолітно-каркасне будівництво котеджів. Eco House із задоволенням візьметься за ваш проект. Своїм клієнтам ми пропонуємо висококласне обслуговування та індивідуальний підхід. Ми легко виконаємо роботу будь-якої складності - від стандартних будиночків до ексклюзивних особняків. Якщо ви хочете побудувати будинок в Києві , наші фахівці готові прийняти ваше замовлення, погодити його і виконати за доступну ціну і короткі терміни.
Замовити зворотній дзвінок