Будівництво будинку з піноблоків - Ціни на котеджі з пінобетону в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.28

Екологія, %

75

Міцність, кг/м²

25-45

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.3

Довговічність, років

50-110

Вага споруди тонн

320

Зовнішні стіни

Газобетон

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту від

8000

Ціна коробки за м.кв від $

290

Ціна будинку під відділку за м.кв від $

350

Ціна будинку під ключ за м.кв від $

590

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Класичні будівельні матеріали, які використовуються при зведенні будинків - це не тільки бетон і цегла, а й стрімко набирають популярність піноблоки. Пінобетонні і газосиликатні блоки були розроблені і введені в виробництв, щоб знизити вартість споруди, а також підвищити її енергоефективність. На відміну від щільного цегли або бетону, вони мають пористу структуру, яка прекрасно зберігає тепло. Котеджі з пінобетону відрізняються від типових будівель тим, що вони досить часто дозволяють обійтися без додаткового зовнішнього утеплення. При цьому товщина стін будівлі може складати близько 400 мм. Давайте розглянемо матеріал більш детально. Зміст статті:

  • Споруда будинків з піноблоків: переваги і характерні особливості
  • Недоліки матеріалу
  • Де замовити будівництво заміського будинку з піноблоків в Київській області?

Низька ціна піноблоків пояснюється тим, що в їх виробництві не застосовуються компоненти з високою вартістю. Всі необхідні складові - це цемент, спеціальний пенообразний склад, вода і пісок. Завдяки цьому будівництво будинку з піноблоків обходиться набагато дешевше дерев'яних, цегельних і бетонних споруд. При цьому блоки з пінобетону набагато більше цегли, тому кладка виробляється в рази швидше малою кількістю робочих. Будівництво будинку з пінобетонних блоків передбачає обов'язкове армування конструкцій. Це дозволяє звести до мінімуму ризик розтріскування стін.

Переваги

Споруда будинків з піноблоків: переваги і характерні особливості

Технологія будівництва будинку з піноблоків досить проста, і володіє багатьма перевагами:

1

гігроскопічний матеріал

Гігроскопічність матеріалу перешкоджає утворенню цвілі і грибків. Будинки з піноблоків не пітніють, в них дуже рідко утворюється затхлость, тому що вся конструкція дихає.

2

Низька вартість

Вартість будинку з пінобетону на порядок нижче, ніж у будівлі з повнотілої цегли.

3

затримує тепло всередині

Пориста структура прекрасно затримує тепло всередині приміщення в зимову пору, а влітку навпаки сприяє циркуляції свіжого повітря.

4

звукоізоляція

Звукоізоляція у піноблоків так само велика, як у спеціальних шумопоглинаючих матеріалів.

5

Нешкідливість до людини

Заміські будинки з піноблоків відповідає всім сучасним екологічним нормам. Даний матеріал відноситься до категорії найчистіших і нешкідливих для навколишнього середовища і людини.

6

міцність

Якісні піноблоки з часом не тільки зберігають свої експлуатаційні характеристики, але і підвищують їх. Будівля з цього матеріалу довговічне, і тривалий час не вимагає капітального ремонту.

недоліки

недоліки матеріалу

1

Здатність деформуватися і руйнуватися

Піноблоки є компромісним рішенням між міцністю і енергоефективністю. Чим більше в матеріалі бульбашок, тим краще він зберігає тепло, але при цьому дає тріщини, і навпаки. Оптимальний варіант - вибір піноблоків, в яких обидва параметри збалансовані. Пориста структура здатна деформуватися і руйнуватися в місцях, де є перепад тиску. Однак цю проблему можна усунути перерозподілом навантаження на конструкцію за допомогою перемичок, а також арматури та поясів. Всі ці деталі узгоджуються з замовником на затвердження проекту котеджу .

Де замовити будівництво заміського будинку з піноблоків в Київській області?

Компанія Eco HouseВ займається будівництвом приватних будинків будь-якої категорії складності в Києві по Україні. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки якісні проекти будинків, в яких з'єднуються презентабельний зовнішній вигляд, практичність і довговічність. Ми будуємо будинки з піноблоків за вигідною ціною, і дотримуємося заявлених термінів, а також надаємо гарантії на виконану роботу.
Замовити зворотній дзвінок