Будинки з сендвіч панелі - Будівництво будиночків з сендвіч панелей в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.09 - 0.12

Екологія, %

83 - 87

Міцність, кг/м²

38 - 44

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.06 - 0.08

Довговічність, років

60 - 125

Вага споруди тонн

300 - 400 (100 м.кв)

Зовнішні стіни

Сендвіч панелі

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту

от 8000 грн

Ціна коробки за м.кв

від 320 $

Ціна будинку під відділку за м.кв

від 390 $

Ціна будинку під ключ за м.кв

від 550

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Вибір матеріалу для будівництва заміського будинку - непросте завдання, адже в даний час їх різновидів на ринку представлено дуже багато. Широку популярність серед споживачів отримали сендвіч-панелі - тришарові композиції, що складаються з спресованих двох міцних листів і утеплювача між ними. Отже докладніше про матеріал:

  • Переваги технології
  • Недоліки будинків з сендвіч-панелей
  • Будинки з сендвіч-панелей в Києві від Eco House

Будиночки з сендвіч-панелей стали надзвичайно популярними завдяки ряду причин. Головна з них - наявність у структурі плити шару утеплювача, що підвищує енергоефективність будівлі. Чималу роль грає ціна будівлі з сендвіч-панелей - частка витрат на його зведення нижче вартості дерев'яного, цегельного або бетонного будинку. Крім цього, процес монтажу плит швидкий, не вимагає проведення тривалих дорогих робіт. Будівництво будинку з сендвіч-панелей може тривати близько місяця. Загальний час побудови і обробки варіюється в залежності від складності проекту.

Переваги

переваги технології

Про довірче ставлення до будівництва будинків з сендвіч-панелей говорить той факт, що в США близько 85% всіх сучасних промислових будівель зведені за допомогою цієї технології. Будиночки з сендвіч-панелей також відрізняють наступні плюси:

1

комфорт

Комфортний мікроклімат всередині будівлі.

2

шумопоглинання

Високий рівень шумопоглинання тришарової структурою панелі.

3

надійність

Надійність конструкції, яка при правильному монтажі здатна витримувати екстремальні навантаження.

4

легко розбирається

Можливість розбирання і подальшого складання.

недоліки

Недоліки будинків з сендвіч-панелей

При неакуратному монтажі існує ризик пошкодити обшивку - зовнішній шар сендвіча. Це може статися при самостійному будівництві будівлі, або при замовленні проекту у недобросовісного підрядника.

1

досить горючі

Деякі панелі досить горючі, і схильні утворювати шкідливі для екології та здоров'я людей речовини, тому варто звертати увагу на спеціальне маркування матеріалу. Потрібно віддавати перевагу панелям, обробленим антипиреном. Їх ціна не набагато перевищує вартість звичайних плит.

Будинки з сендвіч-панелей в Києві від Eco House

Наша компанія-забудовник - Eco House, - орієнтована на жителів Києва і Київської області. Ми беремося за проекти приватних будинків будь-якої складності, застосовуючи тільки передові технології та екологічно чисті матеріали. У своїй роботі ми ставимо акцент на безпеку і зручність житла. Чимало уваги приділяється і формування доступної ціни будинку з сендвіч-панелей для клієнтів. Ми надаємо своїм замовникам офіційну гарантію на виконану роботу. Якщо вас цікавить будівництво будинку в Києві , поспішайте залишити свою заявку на тут на нашому сайті.
Замовити зворотній дзвінок