Будинки з сіп панелей - Ціни на будівництво будинків з sip панелей в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.09 - 0.12

Екологія, %

83 - 87

Міцність, кг/м²

38 - 44

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.06 - 0.08

Довговічність, років

60 - 125

Вага споруди тонн

300 - 400 (100 м.кв)

Зовнішні стіни

Брус, клеєний брус

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту

від 8000 грн

Ціна коробки за м.кв

від 320 $

Ціна будинку під відділку за м.кв

від 390 $

Ціна будинку під ключ за м.кв

від 550

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Швидкого спорудження з СИП-панелей будуються вже більш ніж 50 років в країнах Європи, а також в Америці та Канаді. Головна причина появи такої методики - пошук забудовником і замовником енергоефективних і надійних рішень, вартість яких не повинна бути занадто високою. SIP панелі являють собою один з найбільш вигідних варіантів, що поєднують всі ці якості і використовується в реалізації проектів приватних будинків . Головне достоїнство композиту - відносно низька ціна в порівнянні з бетоном або цеглою, також високі експлуатаційні характеристики, які практично не втрачаються з часом. У цій темі ми розглянемо такі питання:

  • Особливості конструкції СІП-панелей і їх переваги
  • Недоліки будинків з СИП панелей
  • Де знайти надійного і перевіреного підрядника на будівельному ринку?

SIP-панелі являють собою пошарово укладені і жорстко скріплені між собою каркасні листи і утеплювач. Завдяки такій конструкції композитна плита добре затримує тепло, але при цьому чудово пропускає повітря. Матеріал має високу гігроскопічність, нетоксичний і безпечний для людей - плити спеціально обробляються антипиреном, що значно підвищує їх вогнестійкість. Технологія будівництво з СІП панелей дозволяє зводити комерційні і житлові будівлі. Даний матеріал ідеально підходить для побудови малоповерхових приватних будинків. Будівництво СІП будинку обходиться набагато вигідніше зведення цегляної або бетонної будівлі з еквівалентними розмірами. При цьому ізоляційні характеристики SIP набагато вищі, ніж у традиційних матеріалів. Звести цегляні або бетонні будівлі з такими ж параметрами теплоеффектівності можна тільки витративши набагато більше коштів і часу, ніж на будівництво будинків з СИП панелей.

Переваги

Особливості конструкції СІП-панелей і їх переваги

Крім невисокої ціни, матеріал вигідний також тим що має малу вагу, і легко монтується, а також міцно і надійно закріплюється. До основних переваг даних панелей варто віднести швидкість зведення конструкцій - двоповерховий котедж може бути побудований в середньому за 3-4 тижні. Важливий і той факт, що будинки з СІП-панелей прекрасно відповідає кліматичним умовам України, зокрема Київської області.
Підводячи підсумок можна сказати, що головними плюсами даних будівель є:

1

підвищена

тепло і шумоізоляція стін.

2

Ціна збірки

Будинки з СІП-панелей в Києві - одна з найдоступніших замовнику в даному сегменті.

3

Неробочі сезони відсутні

Панельні котеджі можна будувати цілий рік

4

Економність на робочих

Будівництво будинку з SIP-панелі не вимагає великої кількості робочих для монтажу плит.

5

міцність

Плити здатні витримувати високі поперечні і поздовжні навантаження під час експлуатації.

недоліки

Недоліки будинків з СИП панелей

1

Горючість і схильність виділяти шкідливі для екології речовини при нагріванні

Недоліками деяких СИП-панелей є їх горючість і схильність виділяти шкідливі для екології речовини при нагріванні. Вирішити цю проблему досить просто, адже на сучасному ринку можна знайти матеріали, які пройшли спеціальну обробку вогнетривкими аерозолями. При цьому вартість будинку з СИП панелей, покритих антипиреном, залишається невисокою. Більше 80% приватних будинків, побудованих в Європі за останній час, зведені з використанням даної методики, що свідчить про високий рівень довіри споживачів.

Де знайти надійного і перевіреного підрядника на будівельному ринку?

Щоб побудувати будинок з СИП-панелей, який буде відповідати всім сучасним стандартам якості, досить вибрати сертифікованого і надійного забудовника. У Києві та Київській області такі послуги надає компанія Eco House. Наші переваги - комплексне рішення всіх поставлених завдань, використання екологічно чистих матеріалів і висококласного обладнання. Ми виконаємо будівництво котеджу в Києві будь-якої складності - від невеликих будинків до житлових будинків преміум-класу. Фахівці Eco House працюють не тільки над зведенням практичних і надійних будівель, але і над їх презентабельним зовнішнім виглядом. Наші ціни на будинок з СИП-панелей стабільно залишаються одними з найбільш вигідних в Києві.
Замовити зворотній дзвінок