Термодім - Вартість будівництва будинку з термоблоків в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.28

Екологія, %

75

Міцність, кг/м²

25-45

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.3

Довговічність, років

50-110

Вага споруди тонн

320

Зовнішні стіни

Газобетон

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту від

8000

Ціна коробки за м.кв від $

290

Ціна будинку під відділку за м.кв від $

350

Ціна будинку під ключ за м.кв від $

590

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Практичні і енергоефективні термодома все частіше зводяться в Європі або США. Споруда такого типу - це міцне монолітний будинок, опалубка якого виготовлена ​​з теплоізоляційного матеріалу - пінополістиролу. З огляду на всі переваги термодома, не дивно, чому тепер і в Україні багато хто вважав би переїхати в будівлю саме даного типу. Зміст статті:

  • Переваги термодома
  • Недоліки термодома
  • Де замовити термодом в Києві?

Класичні цегляні та залізобетонні споруди в Київській області та інших регіонах мають величезний мінус - низьку енергоефективність. У холодну пору року опалювальне тепло відводиться на підігрів стін, а не на нагрівання повітря всередині приміщення. З огляду на високу ціну на енергоносії, такі витрати тепла нераціональні. Вирішити проблему може утеплення стін, але, воно на жаль має високу вартість.

Переваги

переваги термодома

Будинок із термоблоків позбавлений цього недоліку, оскільки під час його будівництва застосовується готова схема теплоізоляції - він зводиться з пінополістирольних блоків, заповнених бетоном, які прекрасно затримують тепло. Саме тому вартість будівництва термодома виявляється на порядок нижче цегельного або бетонного будівлі, а енергоефективність в кілька разів вище. Технологія будівництва термодома дає ряд переваг:

1

міцність

Монолітна конструкція міцна і довговічна.

2

Пожежна безпека

Спеціальний пінополістирол класу ПСВ-С пожежобезпечний.

3

вартість

Вартість будинку з термоблоків є доступною і прийнятною для більшості замовників. Будівля здатне окупитися в досить стислі терміни. Тому ціна термодома більш вигідна, ніж зведення еквівалентного цегляної будівлі.

4

швидкість споруди

Споруда будинків з термоблоків в Києві компанією Eco House виконується за короткі терміни - від 3-4 місяців.

5

теплоізоляційні властивості

матеріалу дозволяють раціональніше витрачати ресурси в опалювальний сезон.

недоліки

недоліки термодома

1

Низька повітропроникність стін

До недоліків будинку з термоблоків можна віднести низьку повітропроникність стін. Однак ця проблема досить просто вирішується. Наприклад, при складанні проектів приватних будинків нашою компанією розробляється індивідуальна система вентиляції, яка ефективно відводить зайву вологу і дозволяє вступати свіжого повітря в приміщення.

Де замовити термодом в Києві?

Якщо ви хочете побудувати або придбати термодом в Києві, рекомендуємо звернути увагу на послуги нашої компанії. Eco House пропонує своїм клієнтам високу якість робіт, доступні ціни та реалізацію проектів будь-якої складності.
Замовити зворотній дзвінок