Збірні будинки - Ціни на будівництво збірних будинків в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.09 - 0.12

Екологія, %

83 - 87

Міцність, кг/м²

38 - 44

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.06 - 0.08

Довговічність, років

60 - 125

Вага споруди тонн

300 - 400 (100 м.кв)

Зовнішні стіни

Модулі

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту

від 8000 грн

Ціна коробки за м.кв

від 320 $

Ціна будинку під відділку за м.кв

від 390 $

Ціна будинку під ключ за м.кв

від 550

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

Якщо раніше думка про те, що до вас на ділянку можуть привезти практично готовий будинок, була чимось з області фантастики, то сьогодні це цілком реально. Модульне будівництво - це скоріше не будівництво, а виробництво готового житла на заводах. Швидкозбірні будинку фактично тільки встановлюються на заздалегідь підготовленому майданчику. Це відносно новий напрямок в будівництві, тому ми розповімо вам про нього детальніше. Зміст статті:

  • Що таке модульний будинок?
  • Особливості збірних будинків
  • Що потрібно знати при замовленні швидкого спорудження?

Що таке сборниймодульний будинок?

Технологія створення збірних будівель багато в чому нагадує каркасне будівництво. Швидкість зведення такого котеджу становить 7-8 тижнів з моменту проектування. Переважна частина цього часу йде на виробництво секцій (модулів), з яких практично за кілька днів буде зібраний будинок. Швидкомонтовані збірні будинки не вимагають будівельних дій, як таких. Ви замовляєте готову будову, в якому часто передбачені:
  • Каркас (підлога, стіни, дах);
  • Внутрішні перегородки;
  • Інженерні системи та комунікації;
  • Вентиляція та опалення;
  • Інтер'єрна обробка;
  • У окремих випадках може бути підібраний набір меблів і вбудованої побутової техніки.
Проекти будинків збірного типу в своєму роді універсальні. Конструкцію можна не тільки збільшувати, додаючи нові секції, але перевозити при необхідності в інше місце.

Переваги

Особенности сборных домов

Будівництво будинку модульного типу не вимагає зведення фундаменту. Установки спеціальних опор або гравійної подушки для модулів буде цілком достатньо. Конструкція таких будівель може бути витягнутої, квадратної, або мати згладжені форми. Може бути укомплектована котеджу терасою. Будівництво збірних будинків передбачає наявність в їх підставі жорсткої металевої рами. Простір стін, як правило, заповнений утеплювачем. Виходячи з цього будівля має високі показники енергоефективності.

1

маленький вага

Важить одна секція в середньому до 5 - 9 тонн;

2

Площа

Збірних будинків становить від 45 до 180 м2;

3

Можливість побудови до 2х поверхів

В окремих випадках можлива установка другого поверху.

Що потрібно знати при замовленні швидкого спорудження?

Так, стоять збірні будинки недорого. І багатьох в Києві та Київській області привертає такий тип споруди. Істотна частина економії тут припадає на відсутність фундаменту і швидкість виконання робіт. Правда, у такого будівництва є і обмеження, наприклад, відсутність підвалу, а термін служби у них становить до 50 років. Для перевезення модулів використовуються спеціальні габаритні платформи, тому до місця установки конструкції повинні вести широкі під'їзні шляхи. Модульні будинки виглядають сучасно і прогресивно, а з огляду на їх низьку вартість і швидкість збірки, ці будови затребувані і дуже зручні для своїх мешканців. Компанія Eco House із задоволенням допоможе всім, хто бажає замовити бистровозводімий будинок. Безпосередньо співпрацюючи з заводами виробниками, ми можемо запропонувати вам найцікавіші проекти та вигідні ціни на будинки швидкої збірки. Телефонуйте, ми проконсультуємо і підберемо для вас найкраще рішення, з доступних на ринку.
Замовити зворотній дзвінок