Зведення стін будинку - Ціни на будівництво стін в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Строительство

НАЙПОШИРЕНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ СТІН

Фахівці Eco House мають досвід зведення стінових конструкцій за всіма відомими технологіями. Проте, існують найбільш поширені технології, які відрізняються високою рентабельністю і надійністю.

Серед найбільш поширених технологій такого характеру виділяють:

 • Класичну кладку, що проводитися за допомогою укладання блокових будівельних матеріалів в певній послідовності і їх скріплення за допомогою цементного розчину. Дана технологія зведення стін відрізняється високою надійністю і довговічністю. Серед недоліків кладки виділяють великі ресурсні та часові витрати. Технологія може бути застосована при будівництві стін з цегли, керамічних блоків, газобетону та інших блочних матеріалів;
 • Незнімну опалубку, яка відноситься до нових, але вже здобувших популярність, технологій будівництва. Система будівництва являє собою скріплення пінополістиролових секцій перемичками і їх внутрішню заливку бетонним розчином. Незнімна опалубка відрізняється високою швидкістю будівництва;
 • Технологію клеєного бруса, що передбачає заводську підготовку натуральної деревини під збірку. Перевагою такої системи є швидкість і відсутність усадки конструкції в порівнянні зі зведенням стін зі зрубу;
 • Каркасне будівництво – один з найбільш поширених, швидких, доступних і надійних типів будівництва, який наші майстри запозичили в європейських країн. Дана технологія передбачає первинне зведення каркасної основи з її подальшою обшивкою плитами, утепленням і облицюванням.

ДОВІРТЕ ЗВЕДЕННЯ СТІН ЕКСПЕРТАМ

Наша компанія є однією з провідних київських організацій в сфері будівництва і пропонує зведення стін із будь-яких матеріалів, а також комплексні послуги будівельного характеру. В даному сегменті ринку, ми проводимо роботи повного циклу, починаючи з розробки проектів будинків і закінчуючи розробкою дизайн-проектів готових споруд.

МАТЕРІАЛИ ЗВЕДЕННЯ СТІН ПРИ БУДІВНИЦТВІ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

На даний момент, зведення стін може проводитися з десятків або навіть сотень будівельних матеріалів. Лиш невелика частина серед них є загальнодоступною та підходить для стінових конструкцій малоповерхових будівель.
Для таких будівельних цілей найбільш затребуваними матеріалами вважаються:


 • 01

  Червона цеглаДаний матеріал виробляють шляхом високотемпературного випалу червоної глини. Такий тип матеріалу є одним з найбільш популярних і надійних, що користується попитом на вітчизняному ринку вже протягом багатьох століть.
  Переваги матеріалу: Високі показники надійності, переносимість високих навантажень. Хороший рівень теплоізоляції і звукоізоляції, довговічність. Будинки з червоної цегли можуть експлуатуватися більше 100 років.
  Недоліки матеріалу: Відносно велика ціна, складність кладки і низька швидкість будівництва.

 • 02

  ГазобетонОдин із різновидів пористих бетонів, що виходить шляхом змішування кварцових пісків, цементу і газоформуючих сумішей. Має відкриту пористу структуру.
  Переваги матеріалу: Невелика номінальна вага, низький рівень тепловтрат, легкість обробки інструментом при будівництві, гідні характеристики міцності, конкурентна вартість і висока швидкість будівництва.
  Недоліки матеріалу: Підвищені показники крихкості і поглинання вологи, що обумовлені його структурою.

 • 03

  Керамічний блокВважається прямим аналогом червоної цегли з великою кількістю мікроскопічних пор, які формуються шляхом додавання тирси до складу матеріалу і її вигорання в процесі випалу. Порожнечі допомагають істотно поліпшити звукоізоляційні і теплоізоляційні параметри.
  Переваги матеріалу: Екологічність, високі показники звуко- та теплоізоляції, великий формат блоку, що позитивно позначається на оперативності зведення стін, менша вага, порівняно з класичною цеглою.
  Недоліки матеріалу: Високий рівень крихкості і знижені показники міцності в порівнянні з класичною цеглою, підвищене поглинання вологи і відносно висока вартість.

 • 04

  ДеревоЕкологічний, природний матеріал, який як і раніше користується підвищеним попитом на українському ринку. Існує безліч типів деревини під будівництво, кожен з яких відрізняється своїми перевагами і недоліками. На вітчизняному ринку, виділяють технології зведення стін зі зрубу із безлічі підвидів оциліндрованого бруса.
  Переваги матеріалу: Конкурентний рівень вартості, екологічна безпека, високі показники теплоізоляції, зовнішня привабливість, відсутність необхідності будівництва капітального фундаменту під велике навантаження, висока довговічність і легкість обробки.
  Недоліки матеріалу: Поганий рівень пожежної безпеки, схильність до біологічного впливу, схильність до гниття і поглинання вологи, можливість розтріскування і тривалий період усадки - до 5 років.Ми пропонуємо зведення стін для будь-яких конструкцій і виконуємо будівництво в максимально стислі терміни з гарантією, незалежно від типу матеріалу і рівня складності конкретного проекту.

Сроки и стоимость

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ, ВАРТІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ.

–ó–∞–∫–∞–∑–∞—Ç—å –æ–±—Ä–∞—Ç–Ω—ã–π –∑–≤–æ–Ω–æ–∫