Проекти будинків і котеджів з мансардою | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

1. В каком архитектурном стиле вы хотите свой новый дом?

выберите один или несколько

можно пропустить

pic
pic
pic
pic
pic
Куда присылать результаты?
Ваша скидка 0%
pic

Богдан

Главный архитектор Eco House

Здравствуйте, меня зовут Богдан, я главный архитектор компании Eco House.

Помогу вам быстро и легко пройти этот опрос.

Готово 0

Розрахувати вартість будинку

проекты

Проекти будинків з мансардою

Збираєтеся облаштувати своє родинне гніздечко і при цьому хочете використати ресурси максимально ефективно? Що ж робити? Проекти будинків з мансардою можуть бути вашим виходом, і сучасна ціна на плани домівок подібної конструкції стає додатковим аргументом на їхню користь. Це кращий спосіб раціонально використовувати площу, надлишків якої просто немає.
Направду, горище рідко використовують як корисний простір, за винятком, хіба що, господарських потреб. Але варто докласти трішки коштів і зусиль, і ось у вас вже є додатковий простір в будинку, де ви спокійно можете облаштувати - кімнату для дітей, спальну кімнату або робочий офіс.

Вигод у зведення особняка даного типу не мало, і це не дивно. Проекти будинків з мансардою є чимось середнім між проектами одно або двоповерхових будинків і об'єднують в собі практично всі їх позитивні якості. Про всякого роду «переваги» в будівництві завжди приємно розповідати, тому розглянемо цю тему більш детально:

Преимущества

АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ ПРОЕКТІВ БУДИНКІВ З МАНСАРДОЮ

1

"По-перше, це красиво ..." - цей затертий вираз, якнайкраще підходить до нашого випадку, і це обгрунтовано. Архітектурна техніка використання простору під дахом, бере початок своєї історії ще в XVII столітті, у Франції, що якраз підпадає на початок епохи Просвітництва. Погодьтесь, з тодішніх новомодних течій могли виникнути тільки найелегантніші винаходи. Родоначальником даної техніки став архітектор Мансар Француа, чиє ім'я вона, надалі, і успадкувала. Нам же залишається тільки визнати, що проекти будинків з мансардою завжди оригінальні і по-своєму неповторні;

2

Слідом за красою йде практичність конструкції даного типу, а це поєднання саме по собі підштовхувє вибір замовника в свою користь. Використання горищного простору не тільки розширює житловий простір, але також раціоналізує використання опалювальної енергії. Тепер вам не доведеться в порожню опалювати холодний дах;

3

Якщо і це не переконливо, то наш останній аргумент на користь проектів будинків з мансардами - ціна. Ви однозначно заощадите щодо двоповерхових особняків - за рахунок скорочення витрат на матеріали. А по відношенню до одноповерхових будівель, ви отримаєте перевагу в площі;
Мінусів у даній технології практично немає, а ті які є, з легкістю нівелюють вмілі будівельники компанії Eco House. Все впирається лише в індивідуальні параметри будівельної ділянки та запити самого замовника.

СПЕЦИФІКА ПРОЕКТІВ БУДИНКІВ З МАНСАРДОЮ

Деякі типи будівель можуть володіти окремими особливостями і наш випадок не виняток. Проекти будинків з мансардою зажадають специфічних прорахунків, які в першу чергу, стосуватимуться верхнього рівня будови. Але давайте все по порядку:

Секреты

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТІВ МАНСАРДНИХ БУДИНКІВ

1

Другий поверх буде мати скошені стелі.

2

Аттикові стіни «вкрадуть» у вас трохи житлового простору верхнього рівня, але його, в будь-якому випадку, навряд чи вийде використати більш раціонально.

3

Вам необхідно буде визначитися з вікнами, що будуть використовуватись на другому рівні. Можна схилитись до звичайних мансардних вікон (розташовуються в даху під таким же кутом) - вони дають більше світла, або до вікон типу люкарни (що мають свій козирок і встановлюються в покрівлі вертикально), вони, як правило, надають приміщенню більш затишного вигляду. Поширеним варіантом так само є вікна у фронтонах будівлі, яких при певному плануванні кімнат може виявитися цілком достатньо.

4

Проекти будинків з мансардами дуже вимогливі до системи вентиляції, так як другий рівень розташований безпосередньо під спекотним дахом, що може призвести до задухи.

5

Покрівля вашого будинку потребуватиме прошарку з паро-, гідро- і теплоізоляції. І тут уже й важливо не помилитися, щоб замість другого рівня не створити собі "головний біль".
Слід зазначити, що будинок з мансардою спочатку вимагає певних архітектурних витрат. Не кожен одноповерховий особняк має можливість бути переробленим під мансардний.

ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ З МАНСАРДОЮ

На сьогоднішній день будівництво як галузь знаходиться на підйомі і постійно відкриває нові технічні можливості. Це призводить до появи сучасних ноу-хау, які, тим не менш, швидко здобувають своїх шанувальників. У проектуванні будинків з мансардами, такими також можна вважати А - образні домівки. Хоча їх історія налічує вже кілька десятиліть, широкою популярністю вони почали користуватися зовсім недавно.

За своєю будовою такі котеджі нагадують трикутну будівлю повністю складаються з даху і фронтонів. Рішення досить сміливе, і не кожен піде на подібні архітектурні експерименти. Але це вид особняків має ряд своїх переваг, однією з яких є його невисока ціна.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ З МАНСАРДОЮ

Ви «дозріли» і вибір вже зроблено? Ще б пак, адже перераховані аргументи на користь проектів будинків з мансардою нікого не залишать байдужими. На нашому інтернет-ресурсі вашій увазі запропоновані типові проекти будинків, так само, у вас є можливість замовити індивідуальний проект у наших спеців. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте всю необхідну документацію, з докладними параметрами, комунікаціями, кошторисом та з переліком актуальних цін на матеріали. Це захистить вас від маніпуляцій недобросовісних забудовників і стане гарантією вашого майбутнього комфортного проживання в будинку вашої мрії. Заходьте до нас в офіс, і ви отримаєте детальну інформацію про тему, що вас цікавить. Ми завжди раді допомогти, якщо не ділом, то хорошою радою. З нами зручно і комфортно працювати.
Отримати безкоштовно консультацію

Замовити зворотній дзвінок

Назва:

Общая площадь:

від

м2
до м2

Розміри будинку:

Ширина:

від

до

Довжина:

від

до

Этажей:

Гараж:

Кількість кімнат:

Назначение:

Доп. помещения:

Архитектурные элементы:

Архитектурный стиль:

Begin Поключаем на тех страницах, где использум ползунок