Будівництво будинків в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

Переваги

Екологічність

Наша фірма акцентує увагу на екологічно безпечних рішеннях і технологіях. Воліємо будівництво комфортного житла, який відповідає світовим стандартам по чистоті і безпеки.

досвід

Займаємося будівництвом приватних будинків в Києві і області з 2011 року. За цей час підібрали в штат співробітників з вузькопрофільними спеціальностями, які відмінно зарекомендували себе як професіонали. Їм можна довірити будівництво будинку "під ключ" будь-якої складності.

Офіційна гарантія

Надаємо гарантійний термін на роботи протягом 5 років, комплексний безкоштовний сервіс побудованих об'єктів - 1 рік. Офіційна гарантія - запорука відшкодування збитків, які виникнуть з вини наших будівельників. У компанії "Eco House" за час свого існування жодного разу не виникало випадку компенсації через порушення технологій.

Оперативність

Споруда будинку займає на 15% менше часу, ніж у конкурентів. Оперативність будівництва не на шкоду якості - один з головних принципів компанії.

Доступні ціни

Ми пропонуємо будівництво приватних котеджів в Києві на 5-10% дешевше ніж конкуренти. Привабливість цін обумовлена особистим парком спецтехніки, вигідною вартістю матеріалів (за рахунок дилерських знижок), оптимізацією адміністративних витрат, налагодженої до дрібниць системою надання послуг.

Строительство домов Киев

Технології

Проекти

Будівництво будинків за проектами в Києві

Етапи

1

Вибір
технології

Будівельна компанія котеджів "Eco House" з розумінням ставиться до вибору клієнта. Співробітники в деталях опишуть переваги і недоліки кожної технології, врахують геологічне розташування ділянки, фізико-хімічні характеристики матеріалів та ін. Деталі.

2

Підбір або
замовлення проекту

Типові проектні рішення неодноразово використовувалися для будівництва будинків. Замовник має право вибрати один з них або замовити індивідуальний проект, який буде розроблений досвідченими архітекторами.

3

Підписання
договору

Проектна документація видається при підписанні договору. Процедура виконується після того, як з замовником з'ясовані всі нюанси, уточнені терміни будівництва котеджу під Києвом, складено кошторис.

4

Оформлення
дозволів

Компанія бере на себе турботу про оформлення дозвільної документації. Ми цінуємо час замовника, тому самостійно вирішуємо питання, пов'язані з отриманням дозволів.

5

Початок
робіт

Будівництво котеджів фірма починає з поставки матеріалів на об'єкт. Після розмітки території по генплану, будівельники приступають до заливання фундаменту.

6

Технагляд
і фотозвіт

Інженери здійснюють контроль кожного етапу будівництва. Результати фіксуються, клієнту надається фотозвіт.

7

Акт
приема-передачи

Клієнт отримує повідомлення про завершення робіт. Після інспекції об'єкта, підписується акт прийому-передачі.

8

Передача
ключів

Введення об'єкта в експлуатацію підтверджується сертифікатом. Його отримує замовник після отримання ключів і відправки в держоргани декларацій про завершення будівництва.

Портфоліо

Відгуки
наших
клієнтів

Команда Eco House виконала для нас архітектурний проект будинку. Професіонали, якісно виконану роботу, вчасно, допомогли створити проект нашого ідеального будинку, враховуючи всі побажання. Дякуємо!

У компанію Eco House звернулися за розробкою індивідуального проекту заміського будинку. З наданого на сайті широкого вибору різних типових проектів виділили список вдалих на наш погляд рішень, які архітектор врахував у проекті. Крім того він запропонував навіть такі рішення, які ми не могли навіть сформулювати, але хотіли реалізувати. Проект був виконаний в обумовлений термін, архітектор пояснив всі його складові та що важливо, продовжує супровід з урахуванням всіх виникаючих при будівництві обставин і консультує з будь-яких проектних питань. Дякуємо за індивідуальний підхід, якісний проект і кваліфіковану підтримку протягом всього життєвого циклу проекту.

У 2017 році побудували з Eco House коробку будинку, в 2019 знову в них замовили його внутрішнє оздоблення (перед цим повторно порівняли якість і ціни інших підрядників). Обома етапами залишилися задоволені. У сфері будівництва в Україні складно знайти людей, які дотримуються свого слова і дійсно переживають за якість. Це - той випадок. Звичайно, були якісь дрібні робочі моменти. Але тільки дрібні. І завжди знаходили вихід, розуміння. Завжди порадять оптимальний варіант з урахуванням бюджету, завжди в пріоритеті ставлять якість і надійність. Чи готові рекомендувати. Уже 6 місяців живемо в нашому новому будинку. Вийшло чудово)

Порядні хлопці, деякі з вищою освітою. Непитущі, що в будівництві вже велика перевага :) Молодий колектив, але у мене на об'єкті працювали під пильним наглядом старшого - виконроба дядька Станіслава, дуже досвідченого фахівця. Хлопців ганяє як в кіно про американську Армію.

Фундамент залили восени, а вже з весни за три місяці була готова і коробка і утеплений мокрий фасад. Все зробили рівно і красиво, тому я запропонував їм продовжити роботи. Вони також зруйнували старий будинок, вбиральню та інші споруди, зробили заїзд-стоянку для авто, добротний навіс і благоустрій, а на зиму виконали всі внутрішні роботи.

Для мене в будь-якому підряді важлива репутація, вища якість і терміни проекту. Оскільки репутації у цих людей поки немає я дивився на якість вже побудованих будинків і дізнавався подробиці в плані порядності, термінів виконання та особистісних якостей Олексія і команди. Думки у їх клієнтів небагато розходилися, але в загальних рисах я можу підтвердити - це порядні люди, які працюють на репутацію і це у них виходить, як мінімум з моїм об'єктом і з тими, на які я заїжджав. Мій вердикт - будуйте з ними і будьте спокійні за ваші вкладення!

Компанія Eco House виконала проект мого будинку. Проект виконаний швидко і добре. У проекті все зрозуміло і доступно. Роботою задоволений.

Роботою задоволені, особливо сподобалася ідея забору з бетонними стовпами!

На сайті - "Eco House", нам сподобався готовий проект "Проект року", але багато хотілось переробити на свій смак. Проектуальники працювали з нами до того часу, поки ми все не владнали. Дуже за це їм вдячні. Проект був виконаний професійно. Нам сподобалось все і ми замовили в цій компанії будівництво фундаменту. За короткий період, під керівництвом фахівця своєї справи Олексія Гуртового, був зведений фундамент будинку. На наше прохання, Олексій висилав нам фото і відео всіх етапів будови фундаменту, за що йому окрема вдячність. Ми задоволені співпрацею з Олексієм і його компанією. Чекаємо весну і далі будемо продовжувати будову.

Так склалося, що наша компанія "YourFuture" робила сайт для компанії "Eco House" та ми вирішили замовити послугу по ремонту під ключ нашого нового офісу. Скажу коротко і зрозуміло - хлопці зробили так як ми це все бачили по дизайн проекту, все дрібниці були враховані і навіть більше. Спасибі команді Eco-House. Радимо.

Скористався послугами компанії Eco-House з проектування заміського будинку. Вибирав виходячи з критерію вартості проектування, а в результаті отримав не тільки конкурентну ціну але і професійний і найголовніше - чуйний до побажань підхід з боку всіх співробітників компанії. Вважаю що це чудово, коли команда дорожить клієнтами і вкладає в справу, якою займається частинку своєї душі. Так тримати!

Замовити зворотній дзвінок