Будівництво будинків в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

1. В каком архитектурном стиле вы хотите свой новый дом?

выберите один или несколько

можно пропустить

pic
pic
pic
pic
pic
Куда присылать результаты?
Ваша скидка 0%
pic

Богдан

Главный архитектор Eco House

Здравствуйте, меня зовут Богдан, я главный архитектор компании Eco House.

Помогу вам быстро и легко пройти этот опрос.

Готово 0

Розрахувати вартість будинку

Переваги

Екологічність

Наша фірма акцентує увагу на екологічно безпечних рішеннях і технологіях. Воліємо будівництво комфортного житла, який відповідає світовим стандартам по чистоті і безпеки.

досвід

Займаємося будівництвом приватних будинків в Києві і області з 2011 року. За цей час підібрали в штат співробітників з вузькопрофільними спеціальностями, які відмінно зарекомендували себе як професіонали. Їм можна довірити будівництво будинку "під ключ" будь-якої складності.

Офіційна гарантія

Надаємо гарантійний термін на роботи протягом 5 років, комплексний безкоштовний сервіс побудованих об'єктів - 1 рік. Офіційна гарантія - запорука відшкодування збитків, які виникнуть з вини наших будівельників. У компанії "Eco House" за час свого існування жодного разу не виникало випадку компенсації через порушення технологій.

Оперативність

Споруда будинку займає на 15% менше часу, ніж у конкурентів. Оперативність будівництва не на шкоду якості - один з головних принципів компанії.

Доступні ціни

Ми пропонуємо будівництво приватних котеджів в Києві на 5-10% дешевше ніж конкуренти. Привабливість цін обумовлена особистим парком спецтехніки, вигідною вартістю матеріалів (за рахунок дилерських знижок), оптимізацією адміністративних витрат, налагодженої до дрібниць системою надання послуг.

Технології

Проекти

Будівництво будинків за проектами в Києві

Етапи

1

Вибір
технології

Будівельна компанія котеджів "Eco House" з розумінням ставиться до вибору клієнта. Співробітники в деталях опишуть переваги і недоліки кожної технології, врахують геологічне розташування ділянки, фізико-хімічні характеристики матеріалів та ін. Деталі.

2

Підбір або
замовлення проекту

Типові проектні рішення неодноразово використовувалися для будівництва будинків. Замовник має право вибрати один з них або замовити індивідуальний проект, який буде розроблений досвідченими архітекторами.

3

Підписання
договору

Проектна документація видається при підписанні договору. Процедура виконується після того, як з замовником з'ясовані всі нюанси, уточнені терміни будівництва котеджу під Києвом, складено кошторис.

4

Оформлення
дозволів

Компанія бере на себе турботу про оформлення дозвільної документації. Ми цінуємо час замовника, тому самостійно вирішуємо питання, пов'язані з отриманням дозволів.

5

Початок
робіт

Будівництво котеджів фірма починає з поставки матеріалів на об'єкт. Після розмітки території по генплану, будівельники приступають до заливання фундаменту.

6

Технагляд
і фотозвіт

Інженери здійснюють контроль кожного етапу будівництва. Результати фіксуються, клієнту надається фотозвіт.

7

Акт
приема-передачи

Клієнт отримує повідомлення про завершення робіт. Після інспекції об'єкта, підписується акт прийому-передачі.

8

Передача
ключів

Введення об'єкта в експлуатацію підтверджується сертифікатом. Його отримує замовник після отримання ключів і відправки в держоргани декларацій про завершення будівництва.

Портфоліо

Відгуки
наших
клієнтів

Велике вам дякую. За професіоналізм та людський теплий підхід до замовника його побажань та можливостей. Якщо будуть цікавитися з приводу проекту, то рекомендації однозначно на вашу користь від мене.

Всім вітання. Будував будинок з даною компанією. Компанія розвивається, має гарні перспективи. Імпонує відповідальність власника, готовність допомогати та знаходити оптимальні рішення в будівництві. Особливо хочу відмітити чесність та відповідальність команди Дякую

Шукали компанію, яка б спроектувала заміський будинок. Вирішили зупинити вибір на Eco House і не помилилися. Робота була виконана у дуже адекватні терміни. Регулярно проходили онлайн зустрічі, де архітектурний відділ просив зворотний зв'язок з тих чи інших етапів проектування. Зрештою дійшли якогось ідеального бачення нашого майбутнього будинку. Дякую!

Велике дякую! Співробітництво на висоті! Все на висоті

Спочатку вибирали готові проекти, але добре що замовили індивідуальний проект в eco house, архітектор Максим з командою зробили будинок мрії, врахували всі побажання, дали дуже багато слушних порад, щоб життя в будинку було максимально комфортним, видно що компанія дуже сильно морочиться над якістю та деталями. Ми дуже задоволені, і сподіваюся навесні разом з eco house почнемо будівництво будинку мрії. Окреме спасибі керівнику компанії eco house Олексію, який зібрав найкращих фахівців, та зробив «чесність, якість та увагу до деталей» основою свого бізнесу!

Дякую колектив компанії Еко Хаус та особисто керівнику проектного відділу Максима за роботу з проектування будинку та госп.споруди! Роботи виконані у строк. Обсяг роботи та деталізація вражають! Під час проектування враховано всі побажання і навіть ті, що змінювалися у процесі проектування.

Мені всі казали, що будинок можна збудувати без проекту. Але я таки вирішив звернутися до кваліфікованих фахівців компанії Eco House, які відкрили мені очі на багато речей: - як зберегти дороге тепло в будинку; - як підібрати якісні та екологічні матеріали для будівництва за прийнятною ціною; - як не стати ошуканим підрядниками. А щоб процес будівництва відбувався прозоро та без головного болю, Компанія розробила індивідуальний проект. Тепер я знаю з чого почати і чим продовжити, скільки і яких матеріалів знадобиться на кожному етапі. І не менш важливо, що тепер не важко буде вивести на чисту воду кожного "ми-тут-вам-зробимо-краще". Дякуємо за якісну роботу!

Я будую будинок і зіткнувся із ситуацією, що кожна будівельна компанія надсилає різні кошториси. У деяких кошторисах ціна відрізняється в 3 рази))) хоч я чітко орієнтую, що мені потрібно. Намагався розібратися сам, але, на жаль, не вийшло т.к. це займає багато часу. Еко Хаус мені порадив товариш, який у них замовляв будівництво будинку під ключ. У результаті залишився дуже задоволений т.к. вони мені зробили проект паркану з чітким прорахованим бюджетом та точними цифрами. Тепер я коли просю кошторис у підрядників, я чітко бачу де мене хочуть "взути". Все зробили швидко! А найголовніше, що формат спілкування зі мною був клієнтоорієнтований, чого не скажеш про інші будівельні компанії. Коли буду будувати ще один будинок 100% звернуся до вас, щоб ви зробили все в комплексі під ключ і не морочитиму собі голову.

Замовляли ECO HOUSE проект приватного будинку. Ми довго вибирали архітектора, щоб зробити якісний проект, оскільки друзі та знайомі, які вже збудували собі вдома, не могли нам нікого рекомендувати, бо були незадоволені своїми проектами в процесі реалізації. Я півроку спостерігала у соціальних мережах за різними компаніями та архітекторами, але моя інтуїція мені підказувала, що це буде саме eco house, головним критерієм було, що вони не лише проектують, а й займаються будівництвом. Ми дуже задоволені співпрацею, все пройшло легко і непомітно для нас, практично не було редагування за проектом, нам все подобалося відразу. Будинок вийшов саме таким, як ми його уявляли, стильний, красивий і сучасний. На жаль, ми знаходимося в іншому регіоні і будувати буде інша компанія, але коли ми принесли наш проект на прорахунок, отримали дуже позитивні відгуки щодо якості виконання проекту, на скільки все враховано та розписано до дрібниць, такого за 18 років роботи чи не зустрічали😊 Рекомендую компанію ECO HOUSE, ви точно будете задоволені, оскільки це команда професіоналів, яка знайде підхід до кожного 👌

Команда Eco House виконала для нас архітектурний проект будинку. Професіонали, якісно виконану роботу, вчасно, допомогли створити проект нашого ідеального будинку, враховуючи всі побажання. Дякуємо!

У компанію Eco House звернулися за розробкою індивідуального проекту заміського будинку. З наданого на сайті широкого вибору різних типових проектів виділили список вдалих на наш погляд рішень, які архітектор врахував у проекті. Крім того він запропонував навіть такі рішення, які ми не могли навіть сформулювати, але хотіли реалізувати. Проект був виконаний в обумовлений термін, архітектор пояснив всі його складові та що важливо, продовжує супровід з урахуванням всіх виникаючих при будівництві обставин і консультує з будь-яких проектних питань. Дякуємо за індивідуальний підхід, якісний проект і кваліфіковану підтримку протягом всього життєвого циклу проекту.

У 2017 році побудували з Eco House коробку будинку, в 2019 знову в них замовили його внутрішнє оздоблення (перед цим повторно порівняли якість і ціни інших підрядників). Обома етапами залишилися задоволені. У сфері будівництва в Україні складно знайти людей, які дотримуються свого слова і дійсно переживають за якість. Це - той випадок. Звичайно, були якісь дрібні робочі моменти. Але тільки дрібні. І завжди знаходили вихід, розуміння. Завжди порадять оптимальний варіант з урахуванням бюджету, завжди в пріоритеті ставлять якість і надійність. Чи готові рекомендувати. Уже 6 місяців живемо в нашому новому будинку. Вийшло чудово)

Порядні хлопці, деякі з вищою освітою. Непитущі, що в будівництві вже велика перевага :) Молодий колектив, але у мене на об'єкті працювали під пильним наглядом старшого - виконроба дядька Станіслава, дуже досвідченого фахівця. Хлопців ганяє як в кіно про американську Армію.

Фундамент залили восени, а вже з весни за три місяці була готова і коробка і утеплений мокрий фасад. Все зробили рівно і красиво, тому я запропонував їм продовжити роботи. Вони також зруйнували старий будинок, вбиральню та інші споруди, зробили заїзд-стоянку для авто, добротний навіс і благоустрій, а на зиму виконали всі внутрішні роботи.

Для мене в будь-якому підряді важлива репутація, вища якість і терміни проекту. Оскільки репутації у цих людей поки немає я дивився на якість вже побудованих будинків і дізнавався подробиці в плані порядності, термінів виконання та особистісних якостей Олексія і команди. Думки у їх клієнтів небагато розходилися, але в загальних рисах я можу підтвердити - це порядні люди, які працюють на репутацію і це у них виходить, як мінімум з моїм об'єктом і з тими, на які я заїжджав. Мій вердикт - будуйте з ними і будьте спокійні за ваші вкладення!

Компанія Eco House виконала проект мого будинку. Проект виконаний швидко і добре. У проекті все зрозуміло і доступно. Роботою задоволений.

Роботою задоволені, особливо сподобалася ідея забору з бетонними стовпами!

На сайті - "Eco House", нам сподобався готовий проект "Проект року", але багато хотілось переробити на свій смак. Проектуальники працювали з нами до того часу, поки ми все не владнали. Дуже за це їм вдячні. Проект був виконаний професійно. Нам сподобалось все і ми замовили в цій компанії будівництво фундаменту. За короткий період, під керівництвом фахівця своєї справи Олексія Гуртового, був зведений фундамент будинку. На наше прохання, Олексій висилав нам фото і відео всіх етапів будови фундаменту, за що йому окрема вдячність. Ми задоволені співпрацею з Олексієм і його компанією. Чекаємо весну і далі будемо продовжувати будову.

Так склалося, що наша компанія "YourFuture" робила сайт для компанії "Eco House" та ми вирішили замовити послугу по ремонту під ключ нашого нового офісу. Скажу коротко і зрозуміло - хлопці зробили так як ми це все бачили по дизайн проекту, все дрібниці були враховані і навіть більше. Спасибі команді Eco-House. Радимо.

Скористався послугами компанії Eco-House з проектування заміського будинку. Вибирав виходячи з критерію вартості проектування, а в результаті отримав не тільки конкурентну ціну але і професійний і найголовніше - чуйний до побажань підхід з боку всіх співробітників компанії. Вважаю що це чудово, коли команда дорожить клієнтами і вкладає в справу, якою займається частинку своєї душі. Так тримати!

Замовити зворотній дзвінок