Будівництво будинків в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку
  • UA
    • RU
    • UA

Замовити зворотній дзвінок

Переваги

Екологічність

Наша фірма акцентує увагу на екологічно безпечних рішеннях і технологіях. Воліємо будівництво комфортного житла, який відповідає світовим стандартам по чистоті і безпеки.

досвід

Займаємося будівництвом приватних будинків в Києві і області з 2011 року. За цей час підібрали в штат співробітників з вузькопрофільними спеціальностями, які відмінно зарекомендували себе як професіонали. Їм можна довірити будівництво будинку "під ключ" будь-якої складності.

Офіційна гарантія

Надаємо гарантійний термін на роботи протягом 5 років, комплексний безкоштовний сервіс побудованих об'єктів - 1 рік. Офіційна гарантія - запорука відшкодування збитків, які виникнуть з вини наших будівельників. У компанії "ЕкоДім" за час свого існування жодного разу не виникало випадку компенсації через порушення технологій.

Оперативність

Споруда будинку займає на 15% менше часу, ніж у конкурентів. Оперативність будівництва не на шкоду якості - один з головних принципів компанії.

Доступні ціни

Ми пропонуємо будівництво приватних котеджів в Києві на 5-10% дешевше ніж конкуренти. Привабливість цін обумовлена особистим парком спецтехніки, вигідною вартістю матеріалів (за рахунок дилерських знижок), оптимізацією адміністративних витрат, налагодженої до дрібниць системою надання послуг.

Строительство домов Киев

Технології

Проекти

Будівництво будинків за проектами в Києві

Етапи

1

Вибір
технології

Будівельна компанія котеджів "Еко Хаус" з розумінням ставиться до вибору клієнта. Співробітники в деталях опишуть переваги і недоліки кожної технології, врахують геологічне розташування ділянки, фізико-хімічні характеристики матеріалів та ін. Деталі.

2

Підбір або
замовлення проекту

Типові проектні рішення неодноразово використовувалися для будівництва будинків. Замовник має право вибрати один з них або замовити індивідуальний проект, який буде розроблений досвідченими архітекторами.

3

Підписання
договору

Проектна документація видається при підписанні договору. Процедура виконується після того, як з замовником з'ясовані всі нюанси, уточнені терміни будівництва котеджу під Києвом, складено кошторис.

4

Оформлення
дозволів

Компанія бере на себе турботу про оформлення дозвільної документації. Ми цінуємо час замовника, тому самостійно вирішуємо питання, пов'язані з отриманням дозволів.

5

Початок
робіт

Будівництво котеджів фірма починає з поставки матеріалів на об'єкт. Після розмітки території по генплану, будівельники приступають до заливання фундаменту.

6

Технагляд
і фотозвіт

Інженери здійснюють контроль кожного етапу будівництва. Результати фіксуються, клієнту надається фотозвіт.

7

Акт
приема-передачи

Клієнт отримує повідомлення про завершення робіт. Після інспекції об'єкта, підписується акт прийому-передачі.

8

Передача
ключів

Введення об'єкта в експлуатацію підтверджується сертифікатом. Його отримує замовник після отримання ключів і відправки в держоргани декларацій про завершення будівництва.

Портфоліо

Відгуки
наших
клієнтів

На сайті -Eco House , нам сподобався готовий проект "Проект года", але багато хотілось переробити на свій смак. Проектуальники працювали з нами стільки часу, поки ми все не владнали. Дуже за це їм вдячні. Проект був виконаний професійно. Нам сподобалось все і ми замовили в цій компанії будівництво фундаменту. За короткий період , під керівництвом фахівця своєї справи Олексія Гуртового, був зведений фундамент будинку. На наше прохання, Олексій висилав нам фото і відео всіх етапів будови фундаменту, за що йому окрема вдячність. Ми задоволені співпрацею з Олексієм і його компанією. Чекаємо весну і далі будемо продовжувати будову.

В компанию ECO HOUSE обратились за разработкой индивидуального проекта загородного дома. Из предоставленного на сайте широкого выбора различных типовых проектов выделили список удачных на наш взгляд решений, которые архитектор учел в проекте. Кроме того он предложил даже такие решения, которые мы не могли даже сформулировать, но хотели реализовать. Проект был выполнен в оговоренный срок, архитектор объяснил все его детали и что немаловажно, продолжает сопровождение с учетом всех возникающих при строительстве обстоятельств и консультирует по любым проектным вопросам. Благодарим за индивидуальный подход, качественный проект и квалифицированную поддержку на протяжение всего жизненного цикла проекта.

Среди знакомых никто не смог порекомендовать хороших и надежных строителей. Пришлось искать через Интернет. Сложно было доверить дом своей мечты «людям с улицы», но после первой же встречи поняли, что это оно. И в дальнейшем ни разу не пожалели. И по срокам, и по сметам все работы проводились четко, ответственно. И качеством, и бюджетом, и процессом взаимодействия мы остались довольны.

В этом году закончили «коробку». На следующий год на отделочные работы уже других подрядчиков не ищем. Будем продолжать с Эко-Хауз.

Порядочные ребята, некоторые с высшим образованием. Непьющие, что в строительстве уже большое преимущество :) Молодой коллектив, но у меня на объекте работали под пристальным присмотром старшего - прораба дяди Станислава, очень опытного специалиста. Ребят гоняет как в фильмах об американской армейку.

Фундамент залили осенью, а уже с весны за три месяца была готова и коробка и утепленный мокрый фасад. Все сделали ровно и красиво, потому я предложил им продолжить работы. Они также разрушили старый дом, уборную и другие постройки, сделали заезд-стоянку для авто, добротный навес и благоустройство, а на зиму выполнили все внутренние работы.

Домом доволен. Экономлю на отоплении за счет 100 мм ваты и теплого газоблока. Спасибо Алексею и всем ребятам из Эко Хаус за проделанную работу!

Работой довольны, особенно понравилась идея забора с бетонными столбами!

Компания ECO HOUSE выполнила проект моего дома. Проект выполнен быстро и хорошо. В проекте все понятно и доступно. Работой доволен.

Для меня в любом подряде важна репутация, высшее качество и сроки проекта. Поскольку репутации у этих людей пока нету я смотрел на качество уже построенных домов и узнавал подробности в плане порядочности, сроков исполнения и личностных качеств Алексея и команды. Мнения у их клиентов немного расходились, но в общих чертах я могу подтвердить - это порядочные люди, которые работают на репутацию и это у них получается, как минимум с моим объектом и с теми, на которые я заезжал. Мой вердикт - стройте с ними и будьте спокойны за ваши вложения!

Замовити зворотній дзвінок