Проекти сучасних будинків і котеджів | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

1. В каком архитектурном стиле вы хотите свой новый дом?

выберите один или несколько

можно пропустить

pic
pic
pic
pic
pic
Куда присылать результаты?
Ваша скидка 0%
pic

Богдан

Главный архитектор Eco House

Здравствуйте, меня зовут Богдан, я главный архитектор компании Eco House.

Помогу вам быстро и легко пройти этот опрос.

Готово 0

проекты

Проекти сучасних будинків

Із чим у вас асоціюється словосполучення - сучасне житло? Якщо, на вашу думку, це новизна, свіжість і неповторність, то вам якраз сюди. Фірма Eco House представляє вашій увазі розділ, де об'єднані проекти сучасних будинків на будь-який смак, а їх ціна цілком прийнятна і відповідає сьогоднішнім запитам.
Технології не стоять на місці, а навпаки з кожним роком все більше і більше набирають обертів. Галузь будівництва не є винятковою, а двигуном прогресу тут стають побажання замовників та творчий політ архітекторів і проектувальників. Яскравим прикладом дії цих факторів є новий напрям - житлове будівництво в стилі хай-тек. Фахівці нашої компанії тримають руку на пульсі подій, і намагаються не тільки встигати за тенденціями, а й досягати першості в будь-який творчій діяльності, в тому числі покращенні існуючих проектів будинків

ЧИМ ЦІКАВІ ПРОЕКТИ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ?

Втілити бажане у реальність, не так складно, як це здається на перший погляд. І проекти сучасних будинків, які ви можете переглянути тут, на нашому сайті, можуть послужити вам, як точкою відліку до будівництва, так і їжею для роздумів над майбутнім ескізом вашї унікальної домівки.

Пам'ятайте, що ультра-сучасності будинку додає не тільки його зовнішній вигляд і архітектура, але і нові технології, які використовуються при його реалізації. Для прикладу назвемо кілька видів, які можуть входити у цю групу:

Преимущества

ПЛЮСИ ПРОЕКТІВ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ

1

енергозберігаючі технології - стосуються як додаткового утеплення будинку, так і використовуваного для будівництва матеріалу в цілому;

2

самовідновлюючі енергоресурси - вітряки, конвектори та сонячні панелі стали досить поширеною практикою, а з огляду на появу в законодавстві такого поняття, як «зелений тариф» дані рішення можуть не тільки окупити себе з часом, але і приносити цілком стабільний дохід;

3

максимально якісне використання природного світла - під цим пунктом мається на увазі золота середина між тенденціями до використання широких віконних просторів і мінімізацією тепловтрат;

4

нестандартні інженерні рішення - можуть стосуватися різних конструкційних деталей;

5

оригінальний дизайн облицювання - використання різноманітних матеріалів (дерева, каменю, скла, штукатурки, ін.), і їх комбінування між собою;

6

використання нових матеріалів і технік при зведенні будівлі - застосування пінобетону і піноблоків, прозорого бетону, керамічної цегли, каркасне і монолітне будівництво та інші;
Це далеко не весь список можливих варіацій. Для вашого проекту сучасного будинку ми підберемо найкращі комбінації рішень, що нададуть вашому будинку привабливості, зроблять його затишним та надійним.

Секреты

ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ПІДХІД В ПРОЕКТАХ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ

1

Планування вашого інтер'єру грає одну з головних ролей в комфортабельності майбутнього житла. Саме тому проекти сучасних будинків повинні приймати до уваги кожну кімнату, враховувати кожну дрібну деталь. Тільки тоді можна гарантувати, що завершений дизайн забезпечує гармонійну загальну картину. Ключові слова в цьому випадку - елегантність, комфорт і простота.

2

Не варто забувати і про “зовнішність” вашої домівки, адже екстер'єр - це перше, що буде кидатися в очі вашим відвідувачам. Прикрасити будову може незвичайний дизайн балкона, або ж красиво облаштований зимовий сад.

3

Хочеться так само відзначити, що проекти сучасних будинків, з прямим дахом і кубічний формами, більш привабливо виглядають на великих ділянках землі. Якщо ж немає можливості будуватись з розмахом, рекомендуємо вам схилити ваш вибір до інших архітектурних форм, про які йтиметься нижче.
На сьогоднішній день саме поняття хай-тек житла вже пережило себе, адже будинки з прямими контурами і великими віконними просторами в країнах заходу увійшли в широкий вжиток ще в п'ятдесятих роках минулого століття. Для тих же, хто відкритий останнім ноу-хау, компанія Eco House може запропонувати кілька дійсно свіжих ідей в проектуванні сучасних будинків під замовлення.

Будинки з бруса з гнутими елементами - це так звані сучасні сферичні або купольні особняки, які завдяки своїм вигнутим формам мають унікальні властивості повітряної циркуляції. Це створює комфортний мікроклімат, а крім цього зменшує витрати на опалювальні і кондиціонерні системи;

Дерев'яні будинки А-подібної форми - стінами в такому будинку служать два скати даху і два фронтони, які спускаються до самої основи. Будинки такого типу можуть бути і двоповерховими, при цьому всередині вони дуже нагадують проекти будинків з мансардою.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПРОЕКТУ СУЧАСНОГО ДОМУ?

Якщо ви звертаєтесь у нашу фірму, і хочете створити план житла вашої мрії, тут ви гарантовано знайдете свій проект сучасного будинку в самі стислі терміни. Документація буде складатися з конструкційної, архітекторської та інженерної частини. Так само ми маємо можливість надати вам детальний кошторис необхідних для будівництва матеріалів, з актуальною ціновою політикою, що в подальшому вбереже вас від непомірних апетитів недобросовісних підрядників.

В якості додаткових послуг, ми готові створити для вас план внутрішнього інтер'єру та ландшафтний дизайн, виконані знавцями своєї справи.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ СУЧАСНОГО ДОМУ ЛЕГКО!

Якщо ваш план уже давно дозрів, і ви бажаєте втілити його в життя, вибирайте проекти сучасних будинків на нашому інтернет-ресурсі, або замовляйте його на індивідуальній основі.

Ви завжди можете розраховувати на нашу чуйність і компетентність. Фахівці Eco House працюють на перспективу, тому нашій компанії важлива сатисфакція кожного клієнта, який до нас звернувся. Телефонуйте нам, або заходьте в офіс. Ми завжди раді знайомству та новій взаємовигідній співпраці.
Отримати безкоштовно консультацію

Замовити зворотній дзвінок

Назва:

Общая площадь:

від

м2
до м2

Розміри будинку:

Ширина:

від

до

Довжина:

від

до

Этажей:

Гараж:

Крыша:

Кількість кімнат:

Назначение:

Доп. помещения:

Архитектурные элементы:

Архитектурный стиль:

Ширина участка:

Длинна участка:

Begin Поключаем на тех страницах, где использум ползунок