Будинки з керамічних блоків - Ціна будинку з керамоблока в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість будинку

1. В каком архитектурном стиле вы хотите свой новый дом?

выберите один или несколько

можно пропустить

pic
pic
pic
pic
pic
Куда присылать результаты?
Ваша скидка 0%
pic

Богдан

Главный архитектор Eco House

Здравствуйте, меня зовут Богдан, я главный архитектор компании Eco House.

Помогу вам быстро и легко пройти этот опрос.

Готово 0

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.78

Екологія, %

63

Міцність, кг/м²

100 - 200

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.11

Довговічність, років

60 - 300

Вага споруди тонн

300 - 400 (100 м.кв)

Зовнішні стіни

керамічні блоки

Термін зведення місяці

3-4

Ціна проекту

від 100 000 грн

Ціна коробки за м.кв

від 600 $

Ціна будинку під оздоблення за м.кв

від 800 $

Ціна будинка під ключ за м.кв

від 1000 $

Рейтинг типу будинку від Eco House

9 із 10

Вектор будівельних переваг сьогодні спрямований на енергозберігаючі технології. Компанія Eco House всіляко підтримує будівництво будинків з енергетично ефективних матеріалів, до числа яких належить керамоблок. Ми зводимо будинки, котеджі і заміські особняки в Києві та Київській області. Затребуваність будинків з керамоблоков зростає, адже люди розуміють, що потрібно економити енергію, особисті кошти і час. Зміст статті:

  • З чого складається керамічний блок
  • Переваги матеріалу
  • Недоліки матеріалу
  • Вартість будинку з керамічних блоків

З чого складається керамічний блок

Керамічні блок виготовляють з натуральної глини і деревної стружки, за допомогою випалу, як і цегла. Конструкція матеріалу містить безліч мікропор і вертикальних пустот, які наділяють його високими експлуатаційними характеристиками. Якщо ви вирішили будувати будинок з керамічних блоків, то точно не помилилися. Такий особняк простоїть не одне покоління і порадує вас великою кількістю практичних переваг.

Переваги

переваги матеріалу

1

теплопровідність

Матеріал ефективно зберігає тепло. При товщині стін від 510 мм, будинки з керамоблоков не потребують утеплення. Це знижує вартість споруди на 10 - 15%. Аналогічна ситуація і з шумопоглинанням. Вас не будуть турбувати звуки, що доносяться з вулиці.

2

легкість

Питома маса керамокладкі в два рази менше цегляної. Такі стіни не роблять значних навантажень на фундамент будівлі. Отже - невеликого столбчатого або стрічкового фундаменту буде досить, що дасть економію на матеріалах фундаменту.

3

швидке будівництво

Для зведення основних стін використовуються керамоблоки розміром 510х250х210см, що дорівнює 12 цеглин. Кладка по системі «паз-гребінь» скорочує терміни будівництва, плюс вимагає мінімуму розчину, а це також економія.

4

екологічність

Матеріал на 100% створений з екологічно чистих складових. Якщо говорити про недоліки керамоблоков, то їх небагато. Більшість відразу вкаже на вартість будівництва будинку з керамічних блоків. Але це питання потребує більш глибокого розгляду.

недоліки

недоліки матеріалу

1

Ціна будинку з керамічних блоків

порівнянна з аналогічними будівлями з цегли або газобетону, з вагомою відмінністю - керамодім не потребує утеплення, а це компенсує високу вартість матеріалу.

2

Низька несуча здатність і міцність

При будівництві багатоповерхових будівель з керамоблока необхідна установка ж / б армопояс для опори під міжповерхові перекриття і покрівлю.

Вартість будинку з керамічних блоків

Компанія Eco House надає повний спектр послуг від створення проектів будинків і до спорудження будівель під ключ з керамічних блоків. Застосовувані нами технології, дозволяють якісно і швидко зводити будівлі будь-якого планування і складності. Наявність бази перевірених постачальників відкриває перед нашими клієнтами найвигідніші умови співпраці - оптові ціни та знижки. Тому, якщо ви хочете недорого реалізувати ідею з будівництвом будинку з керамоблоків, будемо раді допомогти вам знайти власне житло!
Замовити зворотній дзвінок