Будинки з газобетону - Ціни на будівництво будинків з газоблоку в Києві | Еко Хаус
Розрахувати вартість
pic
logo

Проектно-будівельна компанія
Eco House

Дайте відповідь на 6 питань і отримайте розрахунок вартості проекту

Наприкінці відправимо PDF-бонус "Чек-лист з будівництва будинку з етапами та строками"

Бонуси після проходження тесту

present

Чек-лист по етапах

будівництва будинку

1. У якому архітектурному стилі ви бажаєте свій новий будинок?

Виберіть один із варіантів

виберіть один або кілька

можна пропустити

pic
pic
pic
pic
pic
Куди надсилати результати?

Или

Ваша знижка 0%
pic

Богдан

Головний архітектор Eco House

Вітаю, мене звати Богдан, я головний архітектор компанії Eco House.

Допоможу вам швидко та легко пройти це опитування.

Готово 0

ПАРАМЕТРИ

Теплопровідність, λ (Вт/м*К)

0.28

Екологія, %

75

Міцність, кг/м²

25-45

Паропроникність, мг/м*г*Па

0.3

Довговічність, років

50-110

Вес сооружения тонн

320

Зовнішні стіни

Газобетон

Термін зведення місяці

2-3

Ціна проекту

80 000 грн

Ціна коробки за м.кв

490 $

Ціна будинку під оздоблення за м.кв

650 $

Ціна будинка під ключ за м.кв

990 $

Рейтинг типу будинка від Eco House

9 із 10

В наш час будівельна галузь розвивається стрімкими темпами, не нехтуючи новими технологіями. І хоча технологія будівництва з газобетонного блоку має досить тривалу історію, нині вона вважається мейнстрімом. Приміром, в Києві будинок з газобетону можна зустріти повсюди, таку популярність йому, в першу чергу, забезпечує ціна питання. Сам матеріал створений із штучного каменю з бульбашками повітря, рівномірно розподіленими по його площі. Ці бульбашки по суті і наділяють газобетон унікальними властивостями.

Переваги

ПЕРЕВАГИ БУДИНКІВ ІЗ ГАЗОБЕТОНУ

Чому будинку з газобетону такі популярні? Причиною цього служать унікальні технічні характеристики матеріалу, його ціна, практичність в експлуатації і таке інше. Розглянемо ці параметри більш детально:

1

ТЕПЛООПІР

Завдяки своїй пористості, в розрізі даного показника, газоблок перевершує всі інші будівельні матеріали (цегла, дерево та інші). Якщо ваш будинок зведений із газобетону, вам вже не потрібно турбуватися з приводу його утеплення. У спеку в ньому буде прохолодно, а в холодну пору року - він збереже ваше тепло. Даний матеріал забезпечить будову ефектом «термоса».

2

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Склад газоблоку доволі простий - цемент, кварцовий пісок, вапно, алюмінієва пудра, вода і повітря. Ці елементи не впливають на навколишнє середовище.

3

ЛЕГКІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Практичність газоблоків у використанні скорочує час будівництва споруд, так як вони легко обробляються (ріжуться, шліфуються), і, не дивлячись на свою громіздкість, важать небагато (якщо порівнювати зі звичайною силікатною цеглою, газоблок важить в десятки разів менше). Це означає, що вимоги до бетонної плити будівлі будуть більш економними, для будинків такого типу буде цілком достатньо невеликого стовбового або стрічкового фундаменту. Ці властивості дозволяють звести будинок з газобетону у найкоротші терміни.

4

ПОЖЕЖОБЕЗПЕКА

Тут все доволі просто, газоблок не може загорітись, оскільки складається з не горючих матеріалів.

5

ВИСОКА ПАРОПРОНИКНІСТЬ

Дана властивість позбавить вас від сирості в приміщенні, а також суміжних наслідків, наприклад, чорних кутів в кімнатах покритих цвіллю. Це дозволить вам заощадити на додаткових матеріалах.

6

ВИСОКА МОРОЗОСТІЙКІСТЬ

Дозволить простояти вашій будівлі в експлуатації 200 циклів (іншими словами 200 років), без втрати своїх властивостей.

7

ШИРОКИЙ ВИБІР МАРКИ

Дає можливість варіювати в рамках вибору матеріалу як для несучих елементів будівлі так і для його облицювання.

8

ЦІНА

Співвідношення ціни і якості будинку з газобетону помітно виграє по відношенню до будівель з будь-якого іншого матеріалу.

недоліки

НЕДОЛІКИ ГАЗОБЕТОННИХ БУДИНКІВ

Було б коректно промовчати про недоліки газобетонного блоку. Їх не багато, але вони є, і якщо ви хочете будувати ваш будинок з газобетону, ми радимо звернути на них увагу.

1

КРИХКІСТЬ

В першу чергу це його крихкість (він легко кришиться, розколюється, і дряпається). Це означає що якщо ви захочете повісити на стіну полку або картину, звичайний цвях тут не підійде, доведеться витратитись на спеціальні кріплення (вони широко доступні і не набагато дорожчі звичайних дюбелів). Природно, що цей недолік також пред'являє характерні вимоги до фундаменту, він повинен бути міцний і виключати просідання, прогини або розколи, так як це неодмінно призведе до появи тріщин в стіні.

2

НЕ ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО НАВАНТАЖЕНЬ

Другий недолік в будівництві газобетонного будинку - його не висока стійкість до навантажень. На жаль, ви не зможете побудувати з газобетонного блоку дев'ятиповерховий будинок, він просто не спроможний винести на собі таку вагу. Але для будівель котеджного типу в два, три поверхи, матеріал підходить ідеально.

ВИДИ

МАРКИ ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ

Вибираючи марку газобетону для будівництва будинків, слід враховувати місце і мету його застосування. Щільність кожного типу блоків визначає метод його використання.

D 300

Має низьку щільність, (бульбашок повітря в ньому мало, але вони великі) що наділяє його високими теплозберігаючими характеристиками. Отже, його краще застосовувати в якості теплоізоляції.

D 400

Міцніший, володіє властивостями, що дозволяють йому використовуватись в якості несучих елементів для одноповерхових споруд.

D 500

Найміцніший, застосовується для будівництва несучих елементів, капітальних стін в багатоповерхових будинках, на які буде велике навантаження.

ПРОЕКТУВАННЯ БУДИНКІВ ІЗ ГАЗОБЕТОНУ

Проектування будинку із газоблоку має незначні відмінності з проектуванням інших будинків. Варто лише пам'ятати про особливі властивості матеріалу і правильно розраховувати навантаження на конструкцію. Не забувайте, що газові блоки пористі і не щільні, внаслідок чого можуть набрати в себе води і втратити значну частку своїх теплоізоляційних властивостей. У більшості випадків газобетонну кладку зверху штукатурять, облицьовують цеглою або ПВХ плитами. Процес зведення газобетонних будинків простий. Перший ряд укладається на фундамент за допомогою піщано-цементного розчину, а всі інші кладуться на газобетонний клей. Для зміцнення конструкції кожен третій ряд армується. Міцність віконних рам забезпечується за рахунок металевих куточків або бетонних перемичок. Останній ряд в обов'язковому порядку посилюється армопоясом.




ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО ГАЗОБЕТОННОГО БУДИНКУ

Якщо ви задумалися про будівництво будинку з газобетону, вважайте, що ця стаття описує лише загальні поняття і принципи використання газобетонних блоків. Безпосереднє будівництво будинку вимагає більш глибоких знань в розрізі нюансів і практичних навичок. Перед початком будівництва радимо вам проконсультуватися з фахівцями (бажано декількома). А якщо ви вже «дозріли» і готові діяти - телефонуйте нам. Наша фірма завжди готова допомогти вам з реалізацією вашої мрії, як справою, так і доброю порадою.




Замовити зворотній дзвінок